reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwarcie szyjki na 0,5cm?

reklama
Ja miałam na palec i chodziłam tak jeszcze 2 tygodnie, później poród wywoływany przy 3cm. Nic się nie ruszyło. Także, nikt Ci nie odpowie czy to się rozkręci czy jeszcze miesiąc. Trzeba teraz uważać, żeby nie załapać infekcji. A czop nie odchodzi, ani nic ? Co lekarz powiedział ?
 
Pół centymetra w 37 tygodniu to nic strasznego. Ja chodziłam z rozwarciem 2 cm ponad miesiąc i urodziłam w 41 tygodniu
 
Ja miałam na palec i chodziłam tak jeszcze 2 tygodnie, później poród wywoływany przy 3cm. Nic się nie ruszyło. Także, nikt Ci nie odpowie czy to się rozkręci czy jeszcze miesiąc. Trzeba teraz uważać, żeby nie załapać infekcji. A czop nie odchodzi, ani nic ? Co lekarz powiedział ?
Powiedzial ze jest ok i ze 0,5 cm poki co
 
To delikatne rozwarcie, może nie być nawet spowodowane faktycznym procesem rozpoczynania się porodu tylko samym uciskiem macicy na szyjkę bo już jednak dziecko sporo waży i wszystko ciągnie w dol. Ja miałam 2 cm w 40tc i jeszcze tydzień się turlalam. Nie wiem czy wcześniej też było rozwarcie bo tego nie badano więc może i dłużej sobie tak chodziłam.
 
Lekarz uprzedzal ze bedzie cc jednak skierowal mnie jeszcze do okulisty na konsultacje...
Nastepna wizyta 12.02. Wtedy ma byc decyzja o cc będzie to 36+6. Nie za pozno o decyzje o cesarce?
 
reklama
Do góry