reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy dziecka w 28tc

Jak patrzę na Google zdjęcia jak wygląda to badanie przepływów to widzę, ze miałam je robione na wizytach kontrolnych 🤔 Nie wiedziałam, ze to doppler jest.
 
reklama
A tak swoją drogą piszecie o przepływach - w jaki sposób lekarz to sprawdza ? Czy ktg pokazuje przepływy? Nigdy lekarz o tym mi nie wspomniał czy to sprawdza czy nie
A sprawdz na wydrukach usg czy nie masz właśnie zrobionych zdjęć przepływów 🤔 spójrz na moje
 

Załączniki

  • 6107E083-5C3D-487F-9699-7C659F1CFD34.jpeg
    6107E083-5C3D-487F-9699-7C659F1CFD34.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 70
A sprawdz na wydrukach usg czy nie masz właśnie zrobionych zdjęć przepływów 🤔 spójrz na moje
W opisie na pewno nic nie mam a co do zdjęć to ciężko stwierdzić. Raz na badaniach połówkowych zapytałam czy przepływy są ok, powiedziała że tak i tyle ale nigdy później o tym nie wspomniała. W środę zapytam. Teraz będę miała kolejny powód do niepokoju.
 
W opisie na pewno nic nie mam a co do zdjęć to ciężko stwierdzić. Raz na badaniach połówkowych zapytałam czy przepływy są ok, powiedziała że tak i tyle ale nigdy później o tym nie wspomniała. W środę zapytam. Teraz będę miała kolejny powód do niepokoju.
Ja do usg nie dostaje żadnych opisów, tylko foty.
Na prenatalnych zawsze dawali maaaaase zdjęć, w tym właśnie te przepływy widziałam. Ale nie martw się - na prenatalnych na bank je sprawdzali! 😘
Przejrzałam z ciekawości moje foty z usg i tylko na może dwóch/trzech wizytach mam te przepływy wydrukowane…a czy były robione to cholera wie, bo ja zawsze patrzyłam na małego a nie na to co on tam sobie liczył 🤔
 
Zapytałam o to ostatnio na wizycie na usg (w Luxmedzie) i dowiedziałam się, że nie ma tego w standardach badań i się nie sprawdza. Następnym razem będę się prosić od samego wejścia na usg, ale nie wiem co zrobić, jeśli się nie zgodzą… jak często powinno się sprawdzać przepływy?
Ja mam przepływy sprawdzane co wizytę 🙂 Chodzę prywatnie.
 
Broń boże nie chcę Cie starszyć ale skonsultowałabym to jak najszybciej z lekarzem. U mnie taki brak aktywności zakończył się tragicznie, mimo że na usg pojechałam. Niestety w szpitalu nikt nie sprawdził porządnie przepływów, powiedzieli że dziecko może się mniej ruszać i to normalne. Na kolejnym usg następnego dnia, nie było już akcji serca. Także nie lekceważyłabym tego i pojechała sprawdzić dobrostan malucha.
Na szczęście u mnie mała zaczęła kopać na wieczór i w nocy więc po prostu się musiała inaczej ułożyć. Całe szczęście wszystko jest dobrze
 
reklama
Na szczęście u mnie mała zaczęła kopać na wieczór i w nocy więc po prostu się musiała inaczej ułożyć. Całe szczęście wszystko jest dobrze
Ja zaczęłam 28 tc i moja Młoda też miewa dni gdzie jej prawie nie czuję. Przepływy mam sprawdzane co 2 tygodnie na wizytach. Już poprzednio tak mi się zdarzało i wracało do normy - myślę że to zależy od ułożenia dziecka 🙂
 
Do góry