reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy dziecka

reklama
Ja pierwszy raz poczułam pod koniec 18 tygodnia, na początku to było raz na kilka dni, takie puknięcia od środka. I długo było tak, że to było raz na kilka dni. ;) Potem powoli się rozkręciło; teraz jestem 27+4 i widzę, że córa ma już ustalony mniej więcej rozkład dnia. 😄
 
Ja pierwsze ruchy poczułam ok 18tc 🧐 Delikatne, ale codzienne. Aktualnie jestem w 31tc i przy delikatności to teraz one nawet nie stoją 😳 Jestem szczupła,skóra na brzuchu już chyba na maksa rozciągnięta i jak młody się rozkręci to zachowuje się jakbym miała zespół Touretta (pojedynczo przeklinam z bólu)…Główkę ma tuż przy prawym jajniku i tam również matki nie oszczędza 🤕 Ale cóż,niech rośnie i niech się ładnie rusza co przynajmniej wiem, ze wszystko z nim jest ok. Ciesz się tymi małymi kopniaczkami póki możesz 😄
 
Do góry