reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

Rytmika w Poznaiu

Katka

Użyszkodnik ;)
Dołączył(a)
5 Styczeń 2005
Postów
2 710
Miasto
zakorkowany Poznań..
Rozwiązania
0
Cze,
chciałabym zapisac córke na rytmikę. Niestety w pobliżu mojego miejsca zamieszkania (byłam w żłobku i 2 przedszkolach) takei zajęcia owszem są prowadzone, ale tylko dla dzieci uczęszczających do tych placówek. Dzieci ,,z ulicy" nie mają wstępu. Czy jest tu ktoś z Poznania i orientuje się czy gdzieś odbywają się takie zajęcia dla dzieci i ewentualnie ile to kosztuje?
Z góry dziękuję.
 
reklama

Katka

Użyszkodnik ;)
Dołączył(a)
5 Styczeń 2005
Postów
2 710
Miasto
zakorkowany Poznań..
Rozwiązania
0
cze, chciałam powiedzieć/napisać że znalazłam cos takiego w Poznaiu.Jest to szkólłka muzyczna Yamaha, prowadza zajęcia dla dzieci w róznych grupach wiekowych. Zuzi jest w grupie dla dzieci od 1,5 roku do chyba 3 lat (wprowadzaja dzieci w świat muzyki i plastyki). Byłam na 1 lekcji (gratisowej, bo tak w ogóle trochę się cenią), Zuzi sie podobało, bo był skunks :) i dzieci. Zdecydowałam się na miesiąć, ide w przyszłą środę. Coś napiszę.
 

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry