reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rzeczy dla maleństwa - gdzie kupic - przydatne linki

reklama
Ooo widze, ze ktoras z Was kupowala juz w www.BabyStyle.pl

Ciesze sie, ze jestescie zadowlone. Ten sklepik prowadzi moja znajoma wiec jak bede sie z nia kontaktowala to przekaze pozytywne opinie o sklepie, na pewno sie ucieszy :-)

Ja tez mam sama malutką dizdzie i nie raz zrobilam u niej zakupy i takze jestem bardz zadowoolona z zakupow. Tak wiec rowniez Wam go polecam :-)

Pozdrawiam,
Gosia
 
Jesli chodzi o ciuszki to chyba bez sensu jest kupować nowe, jest tyle naprawdę pieknych "prawie nówek" w sklepach z odzieżą używaną tzw. "ciuchlandach" i to za przysłowiowy psi grosz.  A zaoszczędzone pieniążki lepiej wydać na coś pozyteczniejszego. Choć kusi i mnie, rozsądek powinien wziąść górę. chyba że ktoś ma tyle kasy że nie wie co z nią zrobić. tak uważam.
 
Ja osobiscie jakos nie lubie kupowac w lumpeksach...nie wiem czemu, ale te ciuszki mimo, ze wiekszosc z nich jest bardzo ladna, nie mam do nich przekonania.

A kumpela z tym sklepem internetowym spadla mi z nieba ;) bo w trakcie ciazy niestety nie moglam sie prawie wogole ruszac, wiec zero chodzenia po sklepach :/

 
a próbowałyście przez Allegro?
ja kupuję tam praktycznie 90% wszystkiego, co kupuję od roku (prócz jedzenia oczywiście:)) i nie zawiodłam się ani razu. Można kupić rzeczy nowe prosto od producentów jak i używane, ceny są chyba najniższe jakie tylko mogą być a często zdarza się tak, że sprzedawca jest z tego samego miasta lub z okolic i można odebrać rzecz osobiście i od razu sprawdzić, czy wszystko jest ok (przy drogich rzeczach jak na przykład wózek ta opcja jest idealna).

poza tym od razu widać kto jest uczciwy a kto nie - jeśli ktoś ma 200-300 pozytywnych komentarzy, nie ma się co martwić, że będzie chciał oszukać.

polecam
 
reklama
Do góry