reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Są tu jakieś Mamusie które siedzą w domu z dziećmi?

Wiolinka84

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2017
Postów
49
Dziewczyny, pokażcie się. Są tu mamy które ie wróciły do pracy zawodowej? Jesteście na wychowawczym? Bezrobociu? Jakie macie plany na przyszłość? Szukacie roboty czy kombinujecie jak rozkręcić własny biznes?
Ja jestem na wychowawczym obecnie, syn 16 miesiecy. Do swojej obecnej pracy nie chciałabym wracać ale czy sie to uda... czas pokaże...
 
reklama
A jestem :D
Wracać nie mam dokąd, bo zamknęli biuro, w którym pracowałam przed porodem.
Siedzę w domu z Synkiem, teoretycznie na bezrobociu, praktycznie na świadczeniu pielęgnacyjnym.
Co dalej - okaże się w maju na komisji, chociaż nie ukrywam, że jeszcze do pracy wracać bym nie chciała, bezpieczniej się czuję będąc z Młodym...
 
Ja tak troche obie opcje, bo i jestem w domu z dzieckiem i pracuje. Mam wlasna firme (a raczej firemke) - rozkrecilam zanim zaszlam w ciaze wlasnie z mysla o dziecku, by moc byc w domu i jednoczesnie pracowac. Ten plan jednak tylko w teorii jest taki genialny :p
Na plus. Sama sobie reguluje godziny pracy. Jak trzeba poswiecam czas dziecku, a nadrabiam prace potem. Moge pracowac z domu.
Na minus. Czasem to nadrabianie jest po nocach niestety, albo w weekendy :( Znacznie mniej czasu dla siebie na odpoczynek.

Moj synek za tydzien zacznie zlobek, ale bedzie tylko dwa dni w tygodniu chodzic. On sie wybawi (jest bardzo energiczny), ja popracuje w spokoju. Mam nadzieje, ze takie rozwiazanie nam wypali :)
 
Ja tak troche obie opcje, bo i jestem w domu z dzieckiem i pracuje. Mam wlasna firme (a raczej firemke) - rozkrecilam zanim zaszlam w ciaze wlasnie z mysla o dziecku, by moc byc w domu i jednoczesnie pracowac. Ten plan jednak tylko w teorii jest taki genialny :p
Na plus. Sama sobie reguluje godziny pracy. Jak trzeba poswiecam czas dziecku, a nadrabiam prace potem. Moge pracowac z domu.
Na minus. Czasem to nadrabianie jest po nocach niestety, albo w weekendy :( Znacznie mniej czasu dla siebie na odpoczynek.

Moj synek za tydzien zacznie zlobek, ale bedzie tylko dwa dni w tygodniu chodzic. On sie wybawi (jest bardzo energiczny), ja popracuje w spokoju. Mam nadzieje, ze takie rozwiazanie nam wypali :)

No to super, przedsiębiorcza mama. A zdradzisz jaki to biznes? Czemu akurat to? Skąd pomysł itp? Ja właśnie czytając Twój post pomyślałam sobe że zrealizowałaś moje plany które chyba się nie doczekają realizacji... Mam na myśli własny biznes :-)
 
No to super, przedsiębiorcza mama. A zdradzisz jaki to biznes? Czemu akurat to? Skąd pomysł itp? Ja właśnie czytając Twój post pomyślałam sobe że zrealizowałaś moje plany które chyba się nie doczekają realizacji... Mam na myśli własny biznes :-)

Jestem informatykiem, robie strony internetowe :p
Jest ciezko teraz kiedy dziecko jest male :( Ale jak chcesz cos rozkrecac to czemu nie. Teraz masz czas na zaplanowanie czegos poki dziecko male. Potem zacznie przedszkole, szkole i bedziesz mogla dzialac :)
 
ja też "siedzę" w domu z dzieckiem, ale tego siedzenia to jest w tym wszystkim najmniej :) przyznam że denerwuje mnie to określenie, tak jakby mama w domu odpoczywała a nie pracowała tak naprawde 24 h na dobe. Ale nie narzekam kocham przebywać z moją córeczką :)
 
Polecam zajęcie się MLM (Multi Level Marketing) - nie wymaga dużych nakładów finansowych na start, a czasowo daje się dopasować do potrzeb dziecka.
 
Hej ja obecnie jestem na wychowawczym . moja córeczka ma 13 mc [emoji5] generalnie do pracy mam gdzie wracac jezeli wychowawczy bede miala tylko rok jezeli dluzej to nie przedluza umowy ehh ale wacham sie z mija praca ..

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mi się wydaje, że najlepszym możliwym rozwiązaniem w tym przypadku jest po prostu poszperanie w Internecie. To się naprawdę bardzo często sprawdza.
 
Do góry