reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Salon Kosmetyczny

patrycja24berlin

Mama czerwcowa'06 Fan(ka)
Dołączył(a)
13 Marzec 2006
Postów
19 385
Miasto
xxx
Ostatnie dni tak jakos o kosmetykach ,perfumach itp.wiec dzielmy sie tu naszymi radami i sprawdzonymi produktami...Moze jakies recepty domowej roboty na maseczki?peelingi?

A ja to jeszcze bym chciala wiedziec czy znacie moze jakis gabinet w ktorym usunac moglabym moje rozstepy?Bo obilo mi sie o uszy ze mozna operacyjnie i w gabinetach kosmetycznych...Szukam wlasnie troche na necie ale tak cos cienko mi tu cos konkretnego znalezc...:baffled:
 
reklama
Dajcie cos dobrego na lamliwosc paznokci...do przedwczoraj mialam super pazurki a od dwoch dni sypia sie-jeden po drugim...no doslownie rozdweajaja sie na maxa...
Milam odzywke Nal Teck ale mloda gdzies mi ja posiala i za chiny znalezc nie moge:crazy:Dzialala na mnie tez Sally Hansen ta z opilkami diamentow ale tu jej nie spotkalam jeszcze...
 
ja zaczynam brac witaminki ..na włosy i paznokcie, a na włosy jeszcze polecam odzywkę wax(musze wybrac sie na miasto- kupic, bo mi sie skonczyła)- pełnej nazwy nie pamietam:baffled:..jak kupie- odnotuję:-D
 
Oliwe mam wiec bede moczyc!!!
A do wlocow nie uzywam odzywek tylko jedwab-super sie rozczesuja,nie elektryzuja sie i pieknie pachna-no i sa super w dotyku...Nawet moj Adam mi podkrada tak mu sie spodobalo:-D
 
a ja jestem bardzo sumienna w braniu witaminek..obowiazkowo - am po sniadanku:-p..ale przestałam jesc jakos na wakacjach..bo duzo owoców, warzyw..itd.., ale czas na jesien zimę wrócić:sorry:
 
reklama
Co do paznokci, to nie mam nic sprawdzonego - ale słyszałam właśnie o Sally H., że są super odżywki.
A a propos włosów, to też Wax polecam. Choć mi koszmarnie się ostatnio włosy przetłuszczają ;-(
 
Do góry