reklama

Salon Kosmetyczny

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2006r.' rozpoczęty przez patrycja24berlin, 31 Październik 2007.

1. patrycja24berlin

patrycja24berlin Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

Ostatnie dni tak jakos o kosmetykach ,perfumach itp.wiec dzielmy sie tu naszymi radami i sprawdzonymi produktami...Moze jakies recepty domowej roboty na maseczki?peelingi?

A ja to jeszcze bym chciala wiedziec czy znacie moze jakis gabinet w ktorym usunac moglabym moje rozstepy?Bo obilo mi sie o uszy ze mozna operacyjnie i w gabinetach kosmetycznych...Szukam wlasnie troche na necie ale tak cos cienko mi tu cos konkretnego znalezc...:baffled:

2. Beata2710

Beata2710 emerytka

W Bydgoszczy jest jakas klinika ktora specjalizuje sie w u.rozstepow, ponoc sa swietni lekarze.

3. reklama
  4. aniab190

aniab190 mama czerwcowa '06

Ja Ci Pati nie pomogę bo ja po dwóch ciążach na szczęście nie narzekam na rozstępy ale jeśli coś usłyszę to dam znać:tak:

5. patrycja24berlin

Dajcie cos dobrego na lamliwosc paznokci...do przedwczoraj mialam super pazurki a od dwoch dni sypia sie-jeden po drugim...no doslownie rozdweajaja sie na maxa...
    Milam odzywke Nal Teck ale mloda gdzies mi ja posiala i za chiny znalezc nie moge:crazy:Dzialala na mnie tez Sally Hansen ta z opilkami diamentow ale tu jej nie spotkalam jeszcze...

6. Rusia

Rusia DORKA:)czerwiec06lipiec10

ja zaczynam brac witaminki ..na włosy i paznokcie, a na włosy jeszcze polecam odzywkę wax(musze wybrac sie na miasto- kupic, bo mi sie skonczyła)- pełnej nazwy nie pamietam:baffled:..jak kupie- odnotuję:-D

7. Rusia

Pati- pazury pomocz w oliwie!(to na rozdwajanie:confused2:

8. patrycja24berlin

Oliwe mam wiec bede moczyc!!!
    A do wlocow nie uzywam odzywek tylko jedwab-super sie rozczesuja,nie elektryzuja sie i pieknie pachna-no i sa super w dotyku...Nawet moj Adam mi podkrada tak mu sie spodobalo:-D

9. patrycja24berlin

Acha-a co do witaminek tez mam-kupilam w lipcu i do dzis stoja nietkniete:baffled:

10. reklama
  11. Rusia

a ja jestem bardzo sumienna w braniu witaminek..obowiazkowo - am po sniadanku:-p..ale przestałam jesc jakos na wakacjach..bo duzo owoców, warzyw..itd.., ale czas na jesien zimę wrócić:sorry:

12. KasiaDe

KasiaDe Mama VI'06 VII'08

Co do paznokci, to nie mam nic sprawdzonego - ale słyszałam właśnie o Sally H., że są super odżywki.
    A a propos włosów, to też Wax polecam. Choć mi koszmarnie się ostatnio włosy przetłuszczają ;-(

Poleć forum