reklama

Salon Kosmetyczny

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2006r.' rozpoczęty przez patrycja24berlin, 31 Październik 2007.

1. patrycja24berlin

patrycja24berlin Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ostatnie dni tak jakos o kosmetykach ,perfumach itp.wiec dzielmy sie tu naszymi radami i sprawdzonymi produktami...Moze jakies recepty domowej roboty na maseczki?peelingi?

A ja to jeszcze bym chciala wiedziec czy znacie moze jakis gabinet w ktorym usunac moglabym moje rozstepy?Bo obilo mi sie o uszy ze mozna operacyjnie i w gabinetach kosmetycznych...Szukam wlasnie troche na necie ale tak cos cienko mi tu cos konkretnego znalezc...:baffled:

2. Beata2710

Beata2710 emerytka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    W Bydgoszczy jest jakas klinika ktora specjalizuje sie w u.rozstepow, ponoc sa swietni lekarze.

3. reklama
  4. aniab190

aniab190 mama czerwcowa '06

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja Ci Pati nie pomogę bo ja po dwóch ciążach na szczęście nie narzekam na rozstępy ale jeśli coś usłyszę to dam znać:tak:

5. patrycja24berlin

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dajcie cos dobrego na lamliwosc paznokci...do przedwczoraj mialam super pazurki a od dwoch dni sypia sie-jeden po drugim...no doslownie rozdweajaja sie na maxa...
    Milam odzywke Nal Teck ale mloda gdzies mi ja posiala i za chiny znalezc nie moge:crazy:Dzialala na mnie tez Sally Hansen ta z opilkami diamentow ale tu jej nie spotkalam jeszcze...

6. Rusia

Rusia DORKA:)czerwiec06lipiec10

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja zaczynam brac witaminki ..na włosy i paznokcie, a na włosy jeszcze polecam odzywkę wax(musze wybrac sie na miasto- kupic, bo mi sie skonczyła)- pełnej nazwy nie pamietam:baffled:..jak kupie- odnotuję:-D

7. Rusia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Pati- pazury pomocz w oliwie!(to na rozdwajanie:confused2:

8. patrycja24berlin

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Oliwe mam wiec bede moczyc!!!
    A do wlocow nie uzywam odzywek tylko jedwab-super sie rozczesuja,nie elektryzuja sie i pieknie pachna-no i sa super w dotyku...Nawet moj Adam mi podkrada tak mu sie spodobalo:-D

9. patrycja24berlin

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Acha-a co do witaminek tez mam-kupilam w lipcu i do dzis stoja nietkniete:baffled:

10. reklama
  11. Rusia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    a ja jestem bardzo sumienna w braniu witaminek..obowiazkowo - am po sniadanku:-p..ale przestałam jesc jakos na wakacjach..bo duzo owoców, warzyw..itd.., ale czas na jesien zimę wrócić:sorry:

12. KasiaDe

KasiaDe Mama VI'06 VII'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Co do paznokci, to nie mam nic sprawdzonego - ale słyszałam właśnie o Sally H., że są super odżywki.
    A a propos włosów, to też Wax polecam. Choć mi koszmarnie się ostatnio włosy przetłuszczają ;-(

Poleć forum