reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SAME dobre wieści

reklama
Byłam dziś u ginka i pozwolił mi wrócić do pracy :tak: , coprawda powiedział, że jesli cokolwiek będzie sie działo to natychmiast mam do niego przyjść, ale napewno nic się dziac nie będze. Zmarwiło mnie to, że powdział, że od jakiegos 5 miesiąca z moim łożyskiem napewno nie będe chodzić do pracy, ale to jeszcze czas.
Ciesze się - od jutra ide między ludzi.:-D
 
:-):-):-):-) A Jestem Dumna Ze Swojej Oponki Bylam W Niedziele U Rodzinki I Ciocia Mi Powiedziala Ze Mam Juz Widoczny Brzuszek Nawet Nie Wiecie Jak Sie Ucieszylam A Moj Pan Poczul Sie Dumny Bo Juz Nie Mogl Sie Doczekac Nie Sadzilam Ze Bede Sie Tak Cieszyca Pozatym Z -8kg Doszlam Do -7 Czyli Jakas Poprawa Jest:-):-):-)
 
Camela fajnie że widać już twój brzuszek, u mnie lekko się zaokrągla :tak:
A z dobrych wieści zakupiłam dziś na allegro spodnie ciązowe :-D:-D:-D:-D:-D
 
Ja tez sie dolaczam do zyczen dla Oli :tak:. Wreszcie moge sie wyluzowac i tak na 100% cieszyc sie zdrowkiem mojego brzuszkowego maluszka. Do wczoraj bylam jeszcze troche niepewna, ale sie doczekalam bardzo dobrych wynikow i wiem, ze bylo warto! Na watku "lipcowki" to opisalam. :-)
 
W poniedzialek ide na kolejne USG :-) i znow zobacze moje malenstwa:-)
Moj brzuch jest taki duzy jak z Kubusiem na poczatku 6 miesiaca a teraz nie mam jeszcze 4mies:baffled:
 
reklama
Do góry