reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Same pyszności...-------PRZEPISY

reklama
Ja czasami robię Tosi deser- na tarce trę jabłko i banana. Dodaję ugotowany ryż. I dwie łyżki jogurtu naturalnego(bo ja już jogurt wprowadzam), albo bez tego jogurtu:-)
Czasami gotuję też pierś z kurczaka z marchewką, pietruszką, selerem, porem i tez daję do tego ryż, albo kaszę jaglaną.Ale przeważają słoiczki. Albo jedzenie żłobkowe-a tam jest zupka jarzynowa przeważnie, tarte owoce, biszkopty, kisiel, kanapka z szynka itd:-)
 
A jak Tosia sobie radzi z tą kanapką z szynką :confused: Jak ja Oliwce dałam skórkę od chleba, to zaczęła się tak nią dusić, że już miałam gacie pełne strachu. Więcej razy po tej akcji nie odważyłam się jej dac chleba.
 
reklama
No to Kasiad, to chyba od dziecka zależy, bo Staś co rana, przy moim śniadaniu dostaje skórkę i w mig ją całą zmamla i skórki nie ma... Bardzo to lubi:tak:Ja też jogurt wprowadzam naturalny, ale częściej serek bieluch lub twarożek domowy- teściowa robi sama z mleczka od krówki- bez żadnych dodatków
 
Do góry