reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samoopalacze w ciąży

Margo1991

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
30 Czerwiec 2018
Postów
56
Hej dziewczyny :-)
ponieważ od jakiegoś czasu nurtuje mnie pytanie czy mozna smarować się samoopalaczem w ciąży I nigdzie nie znalazłam konkretnej odpowiedzi postanowiłam zapytać was o zdanie. Mam w najbliższym czasie 2 wesela a jestem blada jak ściana, naturalnie nie dam rady się troszkę opalić bo zwyczajnie nie usiedze na slonku bo robi mi się słabo. Jedyny sposób by opalic cos nogi to ten samoopalacz. Do tego w czasie tych upałów nie da sie piec w spodniach zeby nie pokazywać światu tych białasków hehe. Co sądzicie?
 
reklama
Ja bym nie ryzykowała bo przez hormony taki kremy mogą powodować np powstawanie plam na skórze. Spróbuj znaleść miejsce w cieniu ale nogi wywalić na słońce
 
Właśnie tez ostatnio tu o to pytałam bo mam niemal identyczną sytuację.
I w sumie nie wiem co robić, czy stosować ten balsam czy nie. Z jednej strony to jednorazowo i już wkroczyłam w drugi trymestr, z drugiej to niepotrzebna chemia na sporą powierzchnie ciała... (bo plam się nie boję, jakby nie było to działa tylko na naskórek, nie w ten sposób co słońce).
 
reklama
Do góry