reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sauna przy staraniach

Sasanka22

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Październik 2018
Postów
1 785
Szukałam lupką ale nie znalazłam informacji. Przy staraniach o dzieciaczka wysokie temperatury typu 100stopni w saunie dla mężczyzny są nie wskazane a jak z kobietą? Można korzystać czy lepiej sobie odpuścić? Tam gdzie chodzę, temperatura w suchej saunie jest właśnie w okolicy 100, lubię się wygrzać ale zaczęłam się zastanawiać czy napewno to nie szkodzi.
 
reklama
Nie chcę wprowadzać w błąd bo pewności nie mam, ale pierwszą ciąże poroniłam po wizycie w spa - sauna i jacuzzi. Może zbieg okoliczności, ale teraz to już nie do sprawdzenia.
 
Zdaje sobie sprawę że to może potrwać. Poprostu zaczęłam się zastanawiać nad wpływem nagrzewania organizmu a np ewentualnej owulacji. Ponieważ miałam zagrożoną ciąże i 2 wcześniejsze poronienia za radą lekarza unikałam gorących kąpieli i sauny ale to już jak wiedziałam że jestem w ciąży. Teraz ponieważ mój cykl jest mi nieznany ze względu na kp zaczęłam się zastanawiać nad tym czy może mieć sauna wpływ przy staraniu ale w sumie jeżeli przy utrzymaniu ciąży ma wpływ to chyba sobie odpuszczę.
 
Do góry