reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Second hand? Allegro?

megusek

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Kwiecień 2006
Postów
3 780
No właśnie...można tam znaleźć niezłe perełki i oszczędzić budżet domowy.
Może pochwalicie się nabytkami? :-)
 
reklama
ja polecam lumpki Scandia ;-)
raz w miesiacy sa w nich wyprzedaze - 2 dni akcji "50%" taniej a potem 2 dni "kazda rzecz za 3 zl"
i tak za 3 zl kupilam m.in. jeansowa spodnice ciazowa H&M MAMA, spodnie tej samej firmy - tez ciazowe ;-) i to nie jedne :-) tunike i cala mase ciuchow w dobrym stanie

dodatkowo po tych akcjach wyprzedazowych jest nowa dostawa :-) czasem na wieszakach sa ciuchy jak w sklepie - ten sam kolor, inne rozmiary, z metkami ;-)

szukajcie Scandii u siebie :-)
 
Ja sporo kupuję na pewnym portalu aukcyjnym ;-)Wynika to z tego, że z dwójką małych dzieci wybrać się na zakupy to dla mnie mordęga. Jestem już chyba lojalnym użytkownikiem tego portalu...mam ponad 200 pkt :cool2: :-D:-D
A Wy co? Korzystacie?

Uwaga - ogłoszenia typu Sprzedam zamieszczamy w dziale Sprzedam. !!!
Tutaj jedynie dzielimy się doświadczeniem i chwalimy zakupami :-)
 
Może pochwalicie się nabytkami? :-)
hmmm... aparat fotograficzny nie obejmie tego wszystkiego..:-p:-p;-);-):-D:-D:-D
Ja jestem straszną szmaciarą [ tak mnie maż nazywa, jak wracam z kolejnym łupem;-)]Generalnie często bywam w exkluzywnych butikach;-):-D- uwielbiam szperać i wynajdywać coś co jest akurat modne [ a mnie na nie nie stać; albo jestem sknera i tyle nie dam:confused2:] albo coś innego niż wszyscy mają.
Najczęściej kupuje dla dzieci, prawie zawsze biore rzeczy jeszcze z metkami. W moim miasteczku jest taki jeden lumpek, w którym są bardzo ładne rzeczy,często te same co jeszcze na wieszakach w markowych sklepach.
 
Mikimauro u nas na watku dziewczyny nazywaja te sklepy "miedzynarodowe" hehe:-D:-D:-D

Ja tez czesto tam bywam i tez zawsze cos upoluje,najczesciej dla Szymka.
Spodnie najczesciej next lub Adams,czasami z metkami a czasami bez,ale wygladaja jak nowki sztuki.
sweterkow zazwyczaj nie kupuje bo jak sa to rozsciagniete albo sprane,chociaz ostatnio kupilam sweterek nexta za 2e normalnie nowka z metka:-D:-D:-D.
Kiedys udalo mi sie kupic pchacza V-tech za 3e:-p i okazalo sie ze to jest najbardziej ulubiona zabawka Szymka,teraz juz chodzi z nim:-)

Dla siebie kupilam ostatnio sweterek i spodnie ale spodnie musze sprzedac kolezance(napewno wezmie:-p) bo zabralam sie za dietke i sa za duze....nie wiem po co je kupowalam jak wiedzialam ze zaczynam dietowanie:rofl2:chyba nie przypuszczalam ze dietka bedzie skuteczna:-D:-D
 
Mikimauro u nas na watku dziewczyny nazywaja te sklepy "miedzynarodowe" hehe:-D:-D:-D
:-D:-D:-D:-D między sobą, tzn. między mną a moja przyjaciółką mówimy na te sklepy "dziungarnia", ale jak któs jest obok, np. mężowie, to mówimy ze byłyśmy w exkluzywnym butiku:-p:-p;-);-):-D:-D
Ja ostatnio kupiłam Majce ślicznąsukienusie właśnie z nexta, taka z jesiennymi listkami, na szerokich ramiączkach, a na dole w gumke [ ala bombka] fantastycznie mała w niej wygląda;-). Sobie kupiłam spodnie-zamałe:confused2::confused2:bo ja nigdy nie mierze, tylko biore w ciemno, no a potem wpycham znowu do wora na recykling:-p;-):-D
 
Ja mam to samo.:tak::tak: Aukcje internetowe to moje drugie życie:-D
I to od bardzo dawna. Tylko dlatego, że nie lubię chodzić po sklepach... cholery dostaje jak widzę coś fajnego ale oczywiście nie ma odpowiedniego rozmiaru. :wściekła/y: A na aukcjach wpisuje odpowiednia kryteria i hejaaaaaaaaa.....:-):-):-):-)
 
iwon a powiedz mi jak to zrobic bo ze mnie taki internetowy kupujaćy ze tylko na kup teraz coski kupuje :-p jak bys mogła wyślij mi na priva jakis namiar byłabym zobowiązana
 
reklama
ja też uwielbiam zakupy przez internet:-) Wten sposób kupuje wiele rzeczy nie tylko ubrania nawet pralkę kupiliśmy przez neta bo u nas w sklepach nie było takiego modelu i do tego była tańsza :-)
 

Podobne tematy

Do góry