reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks po ovitrelle, kiedy

Zlota11111

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
31 Październik 2021
Postów
117
Witam,
Czy któraś z Was zaszła w ciążę po podaniu zastrzyku ovitralle oraz uprawiając seks "późno" po podaniu zastrzyku ok 20 godzin.

Zastanawiam się czy to nie jest za późno, od zastrzyku.
 
reklama
Witam,
Czy któraś z Was zaszła w ciążę po podaniu zastrzyku ovitralle oraz uprawiając seks "późno" po podaniu zastrzyku ok 20 godzin.

Zastanawiam się czy to nie jest za późno, od zastrzyku.
To zależy jak szybko pękają Ci pęcherzyki po podaniu Ovi. Jednym pęknie w ciągu doby, innym w ciągu 48h. 😉 ale szansa napewno jakaś jest bo seks raczej był blisko owulacji o ile pęcherzyk pękł.
 
20 h to wcale nie jest późno. Pęcherzyki po ovi pękają (wg ulotki) około 36 h po jego podaniu. Więc moim zdaniem jest ok.
 
Ja zaszłam w ciaze , za pierwszym razem z zastrzykiem .
Seks był w dzień zastrzyku rano i wieczorem następnego dnia rano i wieczorem i kolejnego rano wiec kakretnie nie jestem w stanie ci powiedzieć kiedy ale wydaje mi się ze owulacje czułam następnego dnia wieczorem
 
Do góry