reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks w połogu

agatula

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Październik 2014
Postów
45
Miasto
Zielona Góra
Witam. Dziś mijają równo 3 tygodnie od kiedy urodziłam córeczkę. I w chwili uniesienia po przytulankach z moim mężem doszło do współżycia. Przy porodzie mnie rozcięli, ale praktycznie już tydzień temu wszystko się zagoiło. Nic mnie nie bolało, wręcz było wspaniale. Ale nadal się oczyszczam. Po wszystkim zaczęłam trochę krwawić, ale nie dużo. Powiedzcie mi czy to ma tak być? Miałyście taką sytuację? Pozdrawiam
 
reklama
połóg czyli krwawienie trwa ok 4-6 tygodniu i dopiero po zakończeniu krwawienia najlepiej jest współżyć ponieważ macica musi się wygoić po porodzie jest tam rana na twoim miejscu bym poczekała zwłaszcza, że jak sama piszesz połóg się jeszcze nie zakończył
 
AGATULA rozumiem Cie doskonale. U nas z mężem było podobnie wytrzymalismy 4.5 tyg:D to prawda że powinno się poczekać około 6 tyg do zakończenia krwawienia, ale wiadomo czasami zdarza się inaczej. Ja po 6 tyg byłam na wizycie kontrolnej u mojego lekarza i wszystko było ok. A też miałam jeszcze trochę krwawienia jak ty. Gdyby coś było nie tak to może idź do swojego gina i niech Cię obejrzy? Zawsze będziesz spokojniejsza. Ciężko powiedzieć czy twoje krwawienie jest normalne czy nie. Pozdrawiam ;)
 
Dziękuję za odpowiedzi. Krwawienie było malutkie i już go nie ma więc poczekam jeszcze te trzy tygodnie i zaraz po Nowym Roku wybiorę się na wizytę. Pozdrawiam
 
Do góry