reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sen i spanie

reklama
U mnie jak u Kasi. Jak Wojtek mówi, że by sobie poleżał albo, że nie chce mu się wstawac, to też mam skojarzenie, ze dorosleje i docenia odpoczynek. ;-)
 
A ja też dziś wstać nie mogłam. Poszłam spać niby nie za późno o o 23.00, ale jak o 6.00 zadzwonił buzik, to myślałam, ze środek nocy. Miałam piasek w oczach jak po jakiejś imprezie.
 
Mamoot, nie tylko Ty. Ja poszłam spać wcześniej, budzik zadzwonił o 5.30 i też myślałam, że nie zwlokę się z łóżka:baffled:Chyba taki dzień był.
 
Kładą się spać o 20 i wstają przed 7. W weekend Miki czasami dłużej poleży, bo generalnie Olga pierwsza wstaje
 
reklama
Ida spać 20-20.30, a wstają miedzy 6.30-7.30. Stas zwykle wstaje pierwszy. A Wojtek i Marysia to śpioszki. Wojtka trzeba często budzic do szkoły. W tym roku to jeszcze łatwo, bo chodzi na 2 lub 3 lekcję i tylko raz na 8.00. A od drugiej klasy bedzie chodził chyba 3 razy na 8.00.
 
reklama
Do góry