reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Sen i spanie

reklama

sylwia i wojtuś

Mama czerwcowa'06
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
U nas ostatnie dwie noce ze spaniem nie najlepiej Wojtuś budzi się często i popłakuje ale może to przez te ząbki, które może już niebawem wyjdą na swiatlo dzienne. A normalny rozkład naszej nocy jest mniej wiecej taki kapiel 18.30 potem karmienie i lulu, o 23 nastepne karmienie i i nastepne około 4 jak dobrze pójdzie, czasami jeszcze o 1. potem dopiero o 7. Wojtuś spi sobie w łózeczku, no chyba że ma noc przytulankową to wtedy musi koniecznie obok mamusi spać:-) i nie ma na to rady. Myślę o jakiejś przytulance, ale czy to zda egzamin? i jaka tą przytulanke wybrać?

sumka

Mama czerwcowa'06 Mama na cały etat :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Sylwia miałam zacząć taki sam wątek hihihihi :-) właśnie się od paru dni zastanawiałam czy tylko ja mam tak przechlapane.:no: U nas identyczny rozkład nocy jak u was, tylko że taki stan zaczął się dokładnie tydzień temu:wściekła/y: . Poprzednio były jęczenia co 4 godz na jedzenie, ale odkładałam Kubiszonka już śpiącego. Teraz albo się tak koło 3 wybudza i potem jego sen jest już taki płyciutki, że ciągle się wybudza. Jęczy przy tym i stęka jakby go coś bolało. W dodatku poprzednio miał problem z kupami. Robił co 2-3 dni a teraz po parę dziennie i to takie wodniste. Ani to rozwolnienie ani normalna kupa. Też myślę że to mogą być ząbki, bo ewidentnie mu coś przeszkadza.

KasiaDe

Mama VI'06 VII'08
Miasto
Tarnów
Rozwiązania
0
U nas noc wygląda tak:
-kąpiel o 19.00 (oczywiście +-)
-spanie o 20.00 w łóżeczku
-pobódki: 23.00, 2.00, 5.00 lub częściej
Miki śpi spokojnie, tylko teraz katarek przeszkadza i pobódki są częstrze :-(
Aha, od pierwszej pobódki o 23.00 śpi z nami w łóżku, bo po prostu nie chce mi się go przenosić do łóżeczka i boję się, że się wybudzi ;-)

Basia26

Mama czerwcowa'06 Zadomowiona(y)
Miasto
Bielsko-Biała
Rozwiązania
0
A u nas tak19.30-20 kąpiel, do łóżeczka i jedzonko Zasypia ale czasem się jeszcze budzi pokwęka i śpi dalejok. 23 jedzonko, sen, Pobudka koło 2-3 herbetka i smoczek najczęściej wystarczą, 5-6 jedzonko i śpi tak gdzieś do 7.30-8. Pobudka, jedzonko i najczęściej jeszcze taka mała drzemka 30-40 minut.

agles79

Aktywna w BB
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
U mnie podobnie ja u Was z tym że pobudka jest o 5:30-6:00 !!!!! :)
DWie godzinki harców i jeszcze od 8:00 do 9:30 troszkę snu. Myślałam że tylko mój to taki mały bandzior.
Natomiast w dzień maksymalnie 3 X po godzinie (od 9 rano do 20). Wydaje mi się, ze to malo (tym bardziej że nic nie mogę prawie przez cały dzień zrobić), ale jak próbuje go uśpić, a on już wie kiedy (łóżeczko, ciii itp) to jest taki ryk jakby go ze skóry obdzierali byleby nie iśc spać.Czy to normalne?

Basia26

Mama czerwcowa'06 Zadomowiona(y)
Miasto
Bielsko-Biała
Rozwiązania
0
U nas w dzień to średnio 3 razy śpi. Koło 11 i 18 po godzinie, a koło 14 jakieś 2 godzinki czasami uda się nawet do 3 dobić ale to żadko.

beata8422

Mama czerwcowa'06 Fan(ka)
Miasto
grójec
Rozwiązania
0
u nas przeważnie kładziemy spać o 21 i do godziny 6,15 Oliwka śpi bez budzenia i żadnych karmień w nocy
a jak czasem pójdzie póżniej spać to do 8,00

reklama

beata8422

Mama czerwcowa'06 Fan(ka)
Miasto
grójec
Rozwiązania
0
nie mam pojęcia może po tacie bo lubi spać chociaż nie chodzi tak wcześnie jak Oliwka
od początku ładnie spała w nocy
nie pamiętam kiedy dokładnie zaczęła przesypiać całe
ale jak byłyśmy w szpitalu a miała wtedy 4 tyg to już przespała do 5 rano
ale nawet wcześniej to budziła sie koło trzeciej tylko

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
W Potrzebuję porady 13
M Potrzebuję porady 11
M Potrzebuję porady 3
Gagatka88 Potrzebuję porady 19

Polecamy

null

Nowe wątki