reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sen i spanie

reklama
Ja mam to samo :-) Robię wtedy wszystko głośno żeby jak najszybciej się obudził, bo mi się tęskni za uśmieszkami :-D
 
Sumko az ty,.... nie dasz dziecku spokojnie pospać
Basiu u nas tak było na chrzcinach cały dzień spała i co chwila sprawdzaliśmy tym bardziej ze wcześniej wogóle nie spała w dzień
 
Mati wczoraj mial dzien na spanie, spal po kazdym karmieniu w tym raz 90 minut...jedna drzemke wieczorem opuscil tylko..
Poszedl spac o 20.30 obudzil sie przesiusiany o 23.20 a pozniej spal juz do 4.30 to sie troche wyspalam..pobudka po 7 i kupke..to juz standard...
i karmienie po 8 i drzemka 40 minut, przebudzenie, cyc, chwila zabawy, patrze a tu Mati oczka trze i ziewa...i znow spi....yupiii:)))
 
U mnie ostatnio dziwnie bo po zmianie pogody Wojtuś przez cały dzień dokazywał;-) , nie było drzemki nawet pieciominutowej. Ale następnego dnia odsypiał, coś mu sie chyba rozregulowało?
Czy wasze dzidzie też tak bardzo reaguja na pogodę?
 
wow moja nie wie kompletnie co to spanie w dzien, poza spacerkami, w ciagu ostatniego miesiaca zasneła w domu w dzien tylko raz na 50 minut....
 
reklama
Mati tez czasem jednego dnia nie spi wcale w dzien a nastepnego odsypia...
a dzisiejsza noc to zalamka, 3 razy przebieralam pajacyki bo sie caly przesikal..nie wiem moze juz pampersy sa za male..mamy 3 te od 4-9kg....i mysle czy by nie kupic 4 sa od 7-18..Mati pewnie tak teraz wazy kolo 7 kg...
bylam rano nieprzytomna....zanim zmienie ubranko to musze nakarmic bo inaczej krzyczy w nieboglosy....gdyby nie to przesikiwanie to moze by sie tak czesto nie budzil a tak to poszedl spac przed 20 a pobudka byla o 22.30 po 2 i kolo 5....a juz kolo piatej to ubranko bylo mokre od szyi do piet...
 
Do góry