reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy ze spaniem

ja w nocy przynajmniej 2 razy biegne do toalety, najgorsze, ze mi sie tez chce pic i pije, a potem sikam, pije i sikam hehehe ;)
 
reklama
Ja mogłabym pić bez przerwy!!! Nie wiem już ile dziennie wypijam, ciągle czuję jak strasznie chce mi się pić....w nocy jedno siusianie mi wystarcza, zdarzają mi się czasem noce bez wstawania ale już coraz rzadziej...
 
Cześć wam miałam podobne problemy ze spaniem nie mogłam zasypiać dzień w dzień poprostu stało się to już koszmarem ale po rozmowie z koleżanką która miała podobne problemy i to od dłuższego czasu poleciła mi tą książke http://tinyurl.com/3y3orqy powiem wam ze naprawde pomogło :) Proste i skuteczne zasady są a jaki przyjemy dzień teraz jest :) aż chce się żyć poprostu cudo:D pozdrawiam was cieplutko:)

Calinka:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry