reklama

Ostatnio przeczytalam, ze...... czyli watek informacyjny :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2006r.' rozpoczęty przez heatherek, 9 Styczeń 2007.

1. heatherek

heatherek Mama czerwcowa '06

Przy okazji szukania przepisow dla dzieciaczkow, natknelam sie na kilka artykulow bardziej lub mniej zwiazanych z naszymi malenstwami. Pomyslalam, ze moze fajnie byloby sie nimi z Wami podzielic.
    Jesli czasem znajdziecie cos ciekawego na necie, albo w prasie, albo w jakiejs ksiazce - cos, co moze nam pomoc w wychowywaniu naszych szkrabow - wrzuccie tu, co? :-D
    Na poczatek kilka info o tym, co strasznego miewamy na parapetach, jakie warzywka kiedy i cos o przyprawach... Moze ktoras z Was zainteresuje :-D

2. patrycja24berlin

patrycja24berlin Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

Dobry pomysl...A swoja droga dzieki Bogu nie mam zadnego z tych kwiatow...

3. reklama
  4. stokrotki

stokrotki czerwcowa mamuśka (2006)

Nawet bardzo dobry pomysł :-) .

5. Mamoot

Mamoot Potrójna mama

Heatherek, bardzo ciekawe informacje.:tak:

6. sylwia i wojtuś

sylwia i wojtuś Mama czerwcowa'06

7. KasiaDe

KasiaDe Mama VI'06 VII'08

Widziałam brzdąca w TV - normalnie szok!!! Pulchniaczek!!! Co ta kobita jadła? ;-) Jak ona chodziła z takim ciężarem w brzuchu???:szok:

8. patrycja24berlin

patrycja24berlin Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

Japierdykam....jaki gigant...:szok: Ale szczerze obiawiam sie co bedzie z dzieckiem jak bedzie mialo kolo roku...Zaraz mi sie skojazylo z takimi ludzmi co waza po 300 kilo...Oczywiscie zycze dzidzi jak najlepiej i mamusi rowniez...Ale ma mamusia co nosic i to zaraz po samym porodzie....:szok: :szok: :szok: :szok:

9. heatherek

heatherek Mama czerwcowa '06

Tez widzialam..... niezle sumo, co?.... Mateusz przy nim to kruszynka......:baffled:

10. reklama
  11. irmaa

irmaa mama VI'06 i III'09

Boże 7 kg:szok::szok::szok:
    to moja Izka waży 7,5kg
    szoook;-):szok:

12. sumka

sumka Mama czerwcowa'06 Mama na cały etat :)

PO prostu szok :szok: i pomyśleć jak narzekałyśmy w ciąży że nam ciężko itd, a potem że nam ciężko nosić maluchy. A tak przy okazji to wogóle fajna rodzinka, śmiesznie tak opowiadać koleżankom w przedszkolu że babcia właśnie urodziła wujka :-)

Poleć forum