reklama

hity i kity

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2006r.' rozpoczęty przez aniasorsha, 16 Lipiec 2006.

1. aniasorsha

aniasorsha Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

Jako się rzekło zakładam wątek, gdzie będziemy mogły wpisywać rzeczy dla naszych maluszków, które chciałybyśmy polecić albo odradzić - z różnych względów.

W takim razie powtórze:
    - gorąco polecam bordowe pieluszki rossmanna - są tańsze od Pampersów, bardziej chłonne. U mnie sprawdziły się na 100%. A właściwie u mojej córci :)

Jeżeli miałybyście coś co chciałybyście polecić lub odradzić - piszcie koniecznie. Dobra rada zawsze w cenie.

2. aska outada

aska outada Mama czerwcowa' 06 Fan(ka)

Ostatnio bilam sie z soba stojac przed polka z pieluchami w rossmanie i kupilam papmersy ale mysle ze nastepne beda pieluchy rossmana

U nas nie sprawdza sie ...lozeczko! Nie ma takiej mozliwosci zeby Eliasz zechcial tam spac. Skladam wiec ten sprzet i rozloze za jakies 2-3 miesiace. Poki co maly spi w wozku albo ze mna w lozku i tak nam dobrze ;)

Butelka Avent - odpowiedniej wielkosci dziurka i wszystko w porzadku , niestety dziurka w butelce Nuk zbyt duza i maly sie krztusi. Kolejna jaka kupie bedzie z Aventu.

Krem Oilatum - rewelacja ! Smaruje nim cala skore synka

3. reklama
  4. ell

ell Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

U nas tez sprawdzily się pieluszki bordowe rossmana. po pampersach były odparzenia, a w huggisach kupa sie rozmazuje- paskudztwo okropne! W pieluszkach z rossmana wyleczylismy wszystko i nic sie nie robi. A właśnie jaki numer stosujecie? Bo my bardzo wczesnie zaczeliśmy 2. Tak mi się wydaje, że jak pieluszki są luźniejsze to tyłek tez jest mniej zagrożony.

Z kremów to sprawda się linomag z cynkiem i polecane juz przeze mnie tanno hermal.
    Do noska polecam unimer pediatric.

Co do butelek, to w związku z tym, że mam laktator aventu to i butelki takie, ale jak dla mnie to dziurka w smoczku z buteki jest za duża - mala szybko je cała 80 ml od 3 do 4 minut! Dlatego od jutra zaczynam poszukiwania smoka do butelki bez dziurki. Chciałabym zrobic taką dziurke iglą, tak aby Otylka musiała ssać, bo obecnie to samo jej leci i nie ma żadnego wysiłku no, a zbyt szybki wypływ pokarmu to tez jeden z powodów kolek.

5. aniasorsha

To ja dorzucę jeszcze do kitów wkładki laktacyjne AVENT - są strasznie grube, zostawiają kłaczki, które przed każdym karmieniem trzeba zmywać. Za to polecić mogę wkładki GERBER ULTRA CIEŃKIE - faktycznie cieńkie, chłonne i nie zostawiają na sutku żadnego włochatego paskudztwa

6. ell

A co do wkladek to dla mnie kiczowate sa johnssona-to samo co jak Ania pisze przy Avencie, natomiast sprawdziły się z Canpolu rewelacyjnie.

Tak się zastanawiam czy nie ma przypadkiem wpływu to, że i te z johnssona i te z aventu się przykleja, Aniu a czy te z gerbera są na przyklejanie, bo z canpolu nie.

7. KasiaDe

KasiaDe Mama VI'06 VII'08

Moje hity:
    -podkłady do przewijania
    -wkładki laktacyjne Bella
    -seria Oilatum

Moje kity:
    -gruszka do noska z szeroką końcówką
    -termometr do wody - sprawdzamy łokciem ;-)

Jak mi sie jeszcze coś przypomni, to dopisze

8. aniasorsha

Nie są przyklejane. Nie są też ptofilowane-tzn po wyjęciu z pudełka są zupełnie płaskie (a ja te z CANPOLU??), ale po założeniu bardzo szybko dopasowują się do kształtu piersi. No i nie widać ich spod stanika nawet w cieniutkiej bluzeczce...

9. Renee29

Renee29 Mama sierpniowa'06

Dobrze zaglądnąć na taki wątek, będę wiedziała czego unikać.
    Ja zrobiłam już zakupy dla małej, ale jeszcze nie mogę powiedzieć jak się sprawdzają w praktyce ;D ;), natomiast chciałam powiedzieć coś na temat huggiesów. Kupiłam jedną paczuszkę, bo była promocja, ale nie jestem zadowolona z zakupu i po ich oglądnięciu, dochodzę do wniosku, że na pewno to moja pierwsza i ostatnia paczka-rzepy są tak wąskie i tak słabo trzymają, że obawiam się, że dziecko będzie w nich całe usikane i zasr....e, bo nie ma siły żeby się to dobrze na tylku trzymało. Używała, któraś z Was huggiesów? Nie wiem moze ja się naprawde jeszcze nie znam, ale wydaja mi się, że te pieluszki są bardzo badziewne. :(Ja na pewno się skuszę na te pieluszki z rossmana, tym bardziej, że nie jesteście pierwszymi osobami, które je chwalą. A w rossmanie zauważyłam też pieluchy, chusteczki i kosmetyki dla dziecka z serii babydream-miałyście z tymi rzeczami do czynienia, warto to kupić? Ja kupiłam sobie z tej serii balsam przeciw rozstępom-zobaczymy jaki efekt przyniesie, na razie jestem zadowolona.

10. reklama
  11. ell

Te z canpolu też są plaskie, przynajmniej w porównaniu do tych z jonhsona, też nie są przyklejane, a co do grubości, to nie są az takie cienkie, ale ja akurat mam biustonosze dla mam karmiących i jezeli mam je ubrane to nic a nic nie widać. Teraz wykanczam te z jonhsona skoro kasa poszla....tylko ich po prostu nie przyklejam i jest lepiej, nie zostaje tylko cicików na brodawce.

Renee co do huggisów to masz zupełna racje- tyłek cały zasrany......

12. agusia24

agusia24 Fanka BB :)

Renee my używamy huggiesów i jestesmy bardzo zadowoleni rzepy sa faktycznie małe ale sie trzymaja urzywaliśmy tez pampersów i niestety u nas przeciekaja zresztą sama sprzwdzisz bo każde dziecko ma inną pupcie i np na toje maleństwo mogą nie pasowac trzeba próbować metoda prób i blędów
    Co do kremów to my urzywamy sudocremu i jest rewelacyjny zero odparzeń
    Butelka Nuka na faktycznie za dużą dziurke i Kacper sie dławi
    Wkładki Bella u mnie sie nie sprawdziły zostają włoski i u mnie sie nie dopasowuja do piersi
    Do kąpania urzywamy Oilatum i bardzo sobie go chwalimy nie trzeba smarować oliwką ładnie pachnie i jest bardzo wydajny narazie chyba to wszytsko a i jeszcze jedno staniki ze Smyka nie daja sie bo kiepsko sie rozpinaja i zanim ja uwolnie moja mleczarnie to maluch juz jest taki czerwony ze podnosze miseczke do góry i sie nie mecze

Poleć forum