reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

hity i kity

Na początku używaliśmy Lowelli ale Ola dostała jakiejś wysypki i przeszliśmy na płatki mydlane. Jest super. Ubranka miękkie, delikatne, ładnie pachną no i Oleńka nie ma żadnej wysypki.
 
reklama
U nas hity to:
-kołyska dlatego że maluch ją uwielbia i można ją postawić w każdym pokoju,
-leżaczek przydał się od pierwszego tygodnia życia
-chusta *do noszenia- bezproblemowe wyjścia z domu i usypianie malucha ;D
-proszek Dzidziuś - piękny zapach i niska cena, u nas cała rodzina przerzuciła się na ten proszek
-usypiacz- maluch uwielbia dzwięk deszczu lub morza
-pieluszki flanelowe

Kity-
-ubranka z kapturami i zapinane na plecach. Są śliczne ale nie mam sumienia ubierać w nie malucha
-kaftaniki i koszulki- strasznie się podwijają na pleckach
-pajacyki rozpinane na jedną nogawkę
 
Sumko a gdzie mozna dostac usypiacz - maluch? Ja mam plyte z dzwiekami natury i maly uwielbia sluchac ptaszkow ale moze ta Twoja plyta to jakas specjalnie przygotowana dla maluszkow jest ???

Zamowilam chuste bo nie daje rady. Musze malego miec przy sobie bo inaczej placze i szczerze mowiac to wolalabym skoczyc do lekarza majac go tyliko w chuscie a nie taskajac wozka ze soba.
Sumko a na jakie wyjscia ta chusta sie sprawdza ? Czy mozna wyjsc na dluzej ? Czy dziecko nie bedzie sie niecierpliwic ? Jak dlugo maly wytrzyma w takiej pozycji bo w wozku ma swobode ruchow. Mam wyjscie do chirurga dzieciecego w przyszlym tygodniu i zastanawiam sie czy moge pojsc z malym w chuscie ( musze tam dojechac autobusem )
 
Cześć  :)
my też używamy do prania ubranek płatków mydlanych,po tym jak odwiedziła nas polozna i zobaczyla w łazience proszek Lovella powiedziała żeby prać w zwykłych płatkach i nie płukać w żadnych płynach zmiękczających (w łazience stał Silan sensitive) :) :) :) .Kubuś nie ma żadnych uczuleń a płatki są taniutkie :)
pozdrawiam
 
Asiu usypiacz kupiłam na allegro to takie urządzonko które zawiesza sie na łóżeczku. Ma cztery dzwięki: deszcz, bicie serca, szum morza i melodyjkę. Jak znajdę linki to wkleję.
Ja na razie chusty używałam na niedalekie osiedlowe dystanse więc nie wiem jak sprawdza się na dluższą metę. Ale po zakupy rewelacja ;D
 
sumko - mnie tez zaciekawil Twoj uspokajacz:)))
cicha- co to za zel do dezynfekcji rak ???jaka firma??
U mnie hity:
-pieluszki tetrowe i flanelowe
-ubranka wkladane przez glowe tak szybko je zakladam a tak sie panicznie balam
-Balneum Hermal- Mateuszek ma sliczna skorke po kapieli
-chusta Bebelulu- maly bardzo sie w niej uspokaja
-pojemniki Z Ikeii na pieluszk, kosmetyki i pierdolki
-masc PureLan na popekane brodawki
kity:
-wkladki laktacyjne Aventu-za grube i za bardzo widoczne
-sterlizator- nie wiem po co go kupilam w ogole...Moze pozniej sie przyda
 
Tak to dokładnie taki usypiacz tylko ja zamiast cykania zegara mam jakąś melodyjkę. Służy jako lampka nocna ale słaba i można ustawić że włącza się sam na płacz dziecka ;D
A ja kupiłam dziś w ramach oszczedności olejek do kąpieli Linomag zamiast Oilatum. Efekt podobny a cena 7,70 jak się sprawdzi to wam napiszę
 
reklama
Dzieki, fajny ten usypiacz ;D A ja wydalam prawie 40 zl na Oilatum, nie powiem jest rewelacyjny no ale ta cena ....
 
Do góry