reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

hity i kity

reklama
Kasiu nie wiem czy uzywasz Oilatum mydla ( tez kupilam ) ale myje nim na przemian z emulsja- podobno lepiej nie przedobrzyc i emulsji uzywac tylko 2 razy w tygodniu. Niestety mydlo jest strasznie mocno perfumowane, troche to dziwne jak na taki leczniczy produkt
 
Dziewczyny, co się u Was sprawdziło jako podkłady poporodowe??? Ja czytam wszędzie tylko o podkładach ( pieluchach jednorazowych ) Bella, też je kupowałyście czy zwykłe duże podpaski? :)
 
Ja zuzylam tych wielkich podkladow bella 2 opakowania, potem przeszlam na bella maxi - zwykle podpaski , potem bella normal i teraz wkladki higieniczne rowniez bella
 
ja miałam dużei łozysko i ciekłam jak zażynana swinia - stosowąłm je prz 5 dni - na kazdy dizęń jeda paczkę iwyminiałam co godzinę czasem ci dwie, potem już dłuższe odstępy
 
Ania76 u nas to sie Purell nazywa i jest moim zdaniem super. Pierwszy raz widzialam ten zel u lakarza pediatry w gabinecie i potem poszukalam w sklepie. Sprawdza sie na medal bo kupilam butelke z dozownikiem i po kazdej zmianie pieluchy nie musze latac do lazienki a wystarczy nacisnac , przetrzec rece i mozna brac malucha ;D Kupilam sobie nawet malutka plaska buteleczke by miec zawsze przy sobie tzn. w torbie z pieluchami i innymi akcesoriami. Nie wiem czy jest to w polskich sklepach ale moze jakby w patece zapytac lub drogeri to moze beda miec cos podobnego.

a jesli chodzi o podklady to mnie wystarczyly te ktore dali mi w szpitalu. Do domu dostalam jedno opakowanie takich grubych podpasek i musze powiedziec ze wszystkich nie zuzylam. No aleja w przeciwienstwie do gluszka nie krwawilam az tak bardzo.
 
ja polecam zwykłe podkłady poporodowe z apteki,bella też jest ok,tyle,że jeszcze szersze,ja zużyłam 2 opakowania podkładów,teraz juz tylko Always bez skrzydełek,ale wcześniej grubsze podpaski...Cały czas na noc zakładam majty siatkowe i wkładam podkład belli,bo tak mi jakoś wygodnie i przewiewnie :)
 
reklama
Do góry