reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sen niemowlęcia

reklama
szybkiego i latwego porodu 🤞
Pierwszy trwał 12 godzin i to po podaniu oksytocyny w połowie porodu, bo szyjka nie chciała się otwierać. Miałam do tego skurcze krzyżowe , o wiele bardziej bolesne niż te brzuszne. Mam nadzieję, że pójdzie szybciej tym razem. Moja znajoma dla porównania urodziła w 3 godziny, A inna w 1 godzinę, ale nie wiem jakim to cudem....
 
Pierwszy trwał 12 godzin i to po podaniu oksytocyny w połowie porodu, bo szyjka nie chciała się otwierać. Miałam do tego skurcze krzyżowe , o wiele bardziej bolesne niż te brzuszne. Mam nadzieję, że pójdzie szybciej tym razem. Moja znajoma dla porównania urodziła w 3 godziny, A inna w 1 godzinę, ale nie wiem jakim to cudem....
moja kolezanka, pierworodka urodzila cos ponizej godziny. Generalnie zdarzyli wypelnic tylko papiery na izbie. Ale przyjechala z 9cm rozwarciem, wciaz myslac ze chyba jeszcze za wczesnie 😂 takze cuda sa
 
reklama
reklama
Do góry