reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spanie w ciąży

Magdaa..K123

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Sierpień 2018
Postów
184
Ej dziewczyny,czy Wy też miałyście takie odczucie czy ja mam jakieś ciążowe schizy ? mam wrażenie,że gniotę malutką podczas snu,niby mam poduszkę tą ciążową do spania,ale zawsze jakoś mam wrażenie,że robie jej krzywdę,że zawsze chociaż troche ten brzuch ugniatam,tym bardziej,ze przed ciażą nie potrafiłam zasnąć w innej pozycji niż na brzuchu i noce są już naprawdę ciężkie,,a to już 33 tydzień..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja już 37 tydzień i spie bez żadnej poduszki ciążowej.
Zakodowane mam w głowie i moje pozycje to na lewy/ prawy bok i na wznak 😁

Typowe leżenie na brzuch odpada z samego tego że jest niewygodnie.
 
Ja spałam też bez poduszki. Nie wiem, który to był tydzień, ale już gdzieś pod koniec, raz się obudziłam jak na brzuchu leżałam 😳 wtedy to się przestraszyłam, ale nic się nie stało. Jakby kobiety nawet spać nie mogły w ciąży, to ludzie by się tak nie rozmnażali 😅
 
Ej dziewczyny,czy Wy też miałyście takie odczucie czy ja mam jakieś ciążowe schizy ? mam wrażenie,że gniotę malutką podczas snu,niby mam poduszkę tą ciążową do spania,ale zawsze jakoś mam wrażenie,że robie jej krzywdę,że zawsze chociaż troche ten brzuch ugniatam,tym bardziej,ze przed ciażą nie potrafiłam zasnąć w innej pozycji niż na brzuchu i noce są już naprawdę ciężkie,,a to już 33 tydzień..
Ja też miałam takie wrażenie, bo nieraz budziłam się w pozycji wpół na boku- wpół już niemal na brzuchu 🤭
Tak się nauczyłam do tej poduchy że jeszcze miesiąc po porodzie z nią spałam bo inaczej usnąć nie potrafiłam 🥴
 
Ja też zasypiam na brzuchu, i do samego końca spalam na brzuchu podpierając się zgiętą nogą żeby tego brzucha nie miażdżyć, trochę bokiem. A poduszka to było moje wybawienie. Tylko następnym razem zainwestowałabym w większą, super mi się sprawdzała np przy pracy na laptopie, do siedzenia przed tv. A jak bralam ją na podłogę to zasypiałam w 2minuty :)
Wydaje mi się że nie zrobisz w ten sposób krzywdy dziecku, w brzuszku jest bezpieczne, chroni go worek owodniowy.
 
Do góry