reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sen niemowlaka

Zielony.motylek

Początkująca w BB
Dołączył(a)
3 Marzec 2018
Postów
25
Cześć, jestem mamą 2 miesiecznego synka, 15.05 byliśmy na szczepieniu, kilka dni syn był marudny, ale od poniedziałku śpi jak zabity, nie wiem czy to normalne, wcześniej aż takiego spania nie miał, ale też nie miał warunków, był remont w bloku i upały, duszno, teraz jest spokój cisza i młody śpi na okrągło...
Karmię piersią, wczoraj spał od wieczora do 5 rano, ledwo zjadł i spał do 8, potem przebudził sie dopiero o 12 i jak zjadł o 15 tak jadł dopiero po 20, cała noc też przespał i teraz dalej śpi... :(
Ma chwilę aktywności, że się śmieje itp. ale to max 20min.
Temperatura ok, sika, robi kupy nie wiem czy jestem przewrażliwiona?
 
reklama
Ciesz sie bo pózniej może być juz tylko gorzej :)
Moja w tym wieku tez miewała takie momenty ze tylko sie na jedzenie budziła. Niemowlaki przechodzą kilka intensywnych faz rozwoju które mogą owocować długim spaniem. Ja bym sie nie martwiła..
 
@GoJ ciurkiem 12 godzin to przesada, bo jednak maluch powinien wybudzać się na jedzenie ;) Natomiast w tym wieku dzieci potrafią przespać 16 do 20 godzin w ciągu doby. Tu przeczytasz o ile śpi niemowlę w wieku 1 -3 miesiące.
Jeżeli poza dłuższym czasem spania maluch nie ma innych dolegliwości, to po prostu ciesz się kobieto, bo to rzadkość, żeby rodzice mogli się wyspać w nocy :)
 
Do góry