reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sesja zdjęciowa w ciąży

Dołączył(a)
20 Wrzesień 2009
Postów
1
Zastanawiałyście się nad uwiecznieniem waszych brzuszków w tym wyjątkowym stanie? Byc może wahacie się przed wystąpieniem przed obiektywem ale zachęcamy do przełamania się - takie zdjęcia mogą być wspaniałą pamiątką całe lata!


Zapraszamy wszystkie przyszłe mamy na profesjonalną sesję zdjęciową wraz z wizażem i stylizacją.

Zdjęcia zazwyczaj wykonywane są w zaciszu studia w centrum Wrocławia lub opcjonalnie w plenerze.

[SIZE=+0]Poniżej galeria z realizacjami:[/SIZE]
[SIZE=+0]http://migafka.com/portfolio_brzuszki.html

[/SIZE]
[SIZE=+0]Po zrealizowaniu zdjęć wybieramy 10 najciekawszych klatek, obrabiamy je i retuszujemy - i to jest produkt podstawowy tej promocji. [/SIZE]Istnieje możliwość dokupienia reszty zdjęć.


W razie zainteresowania prosimy o kontakt mailowy na adres:
studio(at)migafka.com


[SIZE=+0]Mail powinien zawierać:
- imię i nazwisko
- wymiary, rozmiar ubrania
- numer telefonu
- min. 2 zdjęcia (portret + sylwetka)

[SIZE=+0]===============================================================[/SIZE]
STUDIO MIGAFKA [ www.migafka.com ]
[/SIZE]
 
reklama
hehe....
sesja w ciazy jest czyms pieknym....
ja jestem już poumawiana na kilka takich sesji :)... raczej rzadko TFP...
:) - zwłaszcza akty - bomba i to z partnerem :D....

troszkę w tym siedzę... :p:p:p


ZACHĘCAM RÓWNIEŻ :) - pamiątka pierwsza klasa :)
 
Ja żałuje - teraz za póżno a była by piekana pamiątka. Może przy drugiej ciąży wtedy będą jeszcze piękniejsze zdjęcia: mąż, córka, ja i brzuszek
 
reklama
Do góry