reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sex oralny

reklama
Moim zdanie sperma nie może zaszkodzić dziecku. Ale ja i tak nie przekonałam się do połykania wiec nie mam się czym obawiać.
 
beata31 kogo masz na mysli? kobieta naprawdę kochajaca swojego mężczyznę nie brzydzi się go... metro ma rację moze jeszcze niektorzy nie dojrzali ale to że ty tego nie uznajesz nie znaczy ze mozesz obrażać kobety ktore to lubią... nie rozumiem jak mozna sie brzydzic ukochana osoba :no:
 
beata31 kogo masz na mysli? kobieta naprawdę kochajaca swojego mężczyznę nie brzydzi się go... metro ma rację moze jeszcze niektorzy nie dojrzali ale to że ty tego nie uznajesz nie znaczy ze mozesz obrażać kobety ktore to lubią... nie rozumiem jak mozna sie brzydzic ukochana osoba :no:

Ja nikogo nie mam zamiaru tu obrażac po prostu wyraziłam tylko swoją opinie na ten temat.I nie zmienie tego zdania ze forum nie jest najlepszym rozwiązaniem .To ze ja nie robie takich rzeczy wcale nie znaczy ze męża nie kocham :no:.A już napewno bym nikomu nie powiedziała co i jak robie z mężem w naszej sypialni.Sorki ale taka jest moja opinia ze zycie z sypialni nie powinno wyjsc za drzwi
 
reklama
Oczywiście :) U nas to jest na zmianę. Ale wiadomo że najpierw skupiamy się na zaspokojeniu jednego z partnerów, a później przychodzi czas na drugiego :)
 
Do góry