reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

hej a moje drugie dziecko ma 6 tygodni i we wtorek widzielismy je na USG>
David - starszy - deklaruje ze chce miec dziewczynke:-) zobaczymy:tak:

u0Vzm6
 
reklama
Dolaczam do Was Sierpnioweczki 2007 - jak narazie powinnam zmiescic sie w terminie do konca sierpnia :tak: Pozdrawam Was wszystkie!
 
ale mi sie nic nie chce........... i mdli potworie..... a apetyt znikłłłłłłłłłłłłłłłł... no moze zjadła bym kawał miecha.... chyba mi odbija w tej ciązy....:-) :-) :-) :-)
 
Hej! ale sie przestraszylam... Mialam kilka kropelek plamienia i bol jak na okres.. Obdzwonilam kilka klinik i linii pierwszej pomocy. Dowiedzialam sie, ze jesli juz przestalam plamic to mam lezec i jakby cos sie pogorszylo to znow dzwonic albo jechac do najblizszego szpitala... :no: Jestem przerazona...
 
Melek leż i odpoczywaj. Nieraz tak się zdaża po dużym wysiłku. Może za ostro wziełaś się za jakąś robótkę. Moja znajoma też tak miała kazał jej leżeć i odpoczywać i brać luteinę. po paru dniach wszystko przeszło. Jak to tylko jednorazowo to nie jest źle. Po prostu odpocznij troszkę.
 
Dziekuje AniuD23 staram sie leniuchowac. Jutro ide do mojego lekarza - nie moglam sie doczekac tej wizyty, zeby zobaczyc moja sliczna fasoleczke! Teraz troszke sie boje, ze doktores powie mi cos zlego... Ale staram sie byc dobrej mysli
 
Ja tez się nie moge doczekac wizyty u gina a to jeszcze cały tydzień.
A w ogole to najchetniej zaczęłabym juz szał kupowania ciuszków :D
 
to i ja sie w koncu ujawnie, podczytuje Was juz od jakiegos czasu bo od kilku miesiecy staramy sie o drugiego dzidziusia i wyglada na to, ze w koncu sie udalo!!! 2 stycznia robilam test i wyszedl pozytywny, u lekarza jeszcze nie bylam bo chyba za wczesnie.
widzialam tutaj i druga mamusie z grudniowych mamus 2005, zdanke :-)

termin bede miala chyba raczej na poczatek wrzesnia, ale ostatnio urodzilam tydzien przed terminem wiec moze i tym razem zalapie sie jeszcze na sierpien, przyjmiecie mnie do swojego grona?
 
reklama
Do góry