reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2007' rozpoczęty przez Beatka25, 27 Listopad 2006.

1. Beatka25

Beatka25 Fanka BB :)

Witam serdecznie

Własnie dowiedziałam się, że będę drugi raz mamą:tak: O naszej fasolce dowiedzieliśmy się w naszą drugą rocznicę ślubu. Druga rocznica, drugie dziecko :-D . Rozpoczyna się nowy etap w naszym życiu.
    Wszystkie sierpniowe mamy zapraszam do pisania

2. xmamuska

xmamuska Mamusia Sandruni i Julci

Gratuluję drugiego bąbelka :-):-):-)

3. reklama
  4. Beatka25

xmamuska bardzo dziękuję:tak:

5. anaber

anaber Gość

Cześć dziewczyny :-)

Ja się dowiedziałam o mojej fasolce jakieś dwa tygodnie temu :-D jestem bardzo szczęśliwa :happy:

Pozdrawiam :)

6. Magda25

Magda25 Mama Weroniki i Marysi

Cześć Ja o moim drugim maluszku dowiedziałam się dzisiaj, Mam już Weronikę która 6 grudnia będzie miała rok i miesiąc , no a teraz jeszcze mam niespodziankę z której bardzo się z mężem cieszymy.Pozdrawiam wszystkie sierpniówki

7. Magda25

zapomniałam dopisać, byłam dzisiaj u gina i potwierdził , jest fasolka ,termin przybliżony to między 6 a 10 sierpnia,
    15 grudnia idę na USG

8. vonka

vonka mama Kubusia

Sierpnióweczki jak pięknie :-D :-D
    Gratuluję Wam z całego serca. Bardzo chciałabym do Was dołączyć
    :tak: :tak:
    Zobaczymy czy los będzie dla mnie łaskawy :-p Życzę spokojnych,zdrowych miesięcy oczekiwania na dzidzie. :happy: :happy:

9. Beatka25

Hej

Wszystkim sierpnioweczką 2007 serdecznie gratuluję. Bardzo się cieszę i życzę spokojnych ciąż:tak:
    U mnie niestety fałszywy alarm:baffled: . Jestem własnie na lekach na wywołanie miesiączki. Coś mi sie tam na dole popierniczyło:baffled: Z testu wynikało, ze fasolka jest ale jej nie ma. Chyba jestem przykładem na to, ze testy potrafia się myślić.
    Będę Was podczytywać a Wy się zbierajcie żeby ten wątek nie upadł.
    Pozdrawiam serdecznie
    Beata&Mateusz

10. reklama
  11. Magda25

Beata przykro mi może następnym razem się uda nie poddawaj się.
    Wygląda na to , że ja narazie to sama tutaj, a szkoda. Beata zaglądaj czasami.

Wczoraj powiedzieliśmy teściowej i powiem szczerze , że innej reakcji się spodziewałam. Nie była zachwycona.Prawie nas potraktowała jak patologie na zasadzie gdzie drugie dziecko na takie czasy. I jeszcze pare innych zdań. Szkoda gadać.Dobrze , że ślubny się cieszy. Już jej nawet nie mówiliśmy , że ta ciąża też jest zagrożona tak jak poprzednia.

12. Magda25

Szkoda , że wątek zamiera. Sierpniówki do roboty!!! Ujawniajcie się bo samej to mi tu pusto. Nie ma do kogo się odezwać , a tak do siebie tylko, to tak nie za bardzo. Pozdrawiam wszystkie przyszłe i teraźniejsze mamy.

Poleć forum