reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

Beatka25

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Luty 2006
Postów
1 298
Witam serdecznie

Własnie dowiedziałam się, że będę drugi raz mamą:tak: O naszej fasolce dowiedzieliśmy się w naszą drugą rocznicę ślubu. Druga rocznica, drugie dziecko :-D . Rozpoczyna się nowy etap w naszym życiu.
Wszystkie sierpniowe mamy zapraszam do pisania
 
reklama
Cześć dziewczyny :-)

Ja się dowiedziałam o mojej fasolce jakieś dwa tygodnie temu :-D jestem bardzo szczęśliwa :happy:

Pozdrawiam :)
 
Cześć Ja o moim drugim maluszku dowiedziałam się dzisiaj, Mam już Weronikę która 6 grudnia będzie miała rok i miesiąc , no a teraz jeszcze mam niespodziankę z której bardzo się z mężem cieszymy.Pozdrawiam wszystkie sierpniówki
 
zapomniałam dopisać, byłam dzisiaj u gina i potwierdził , jest fasolka ,termin przybliżony to między 6 a 10 sierpnia,
15 grudnia idę na USG
 
Sierpnióweczki jak pięknie :-D :-D
Gratuluję Wam z całego serca. Bardzo chciałabym do Was dołączyć
:tak: :tak:
Zobaczymy czy los będzie dla mnie łaskawy :-p Życzę spokojnych,zdrowych miesięcy oczekiwania na dzidzie. :happy: :happy:
 
Hej

Wszystkim sierpnioweczką 2007 serdecznie gratuluję. Bardzo się cieszę i życzę spokojnych ciąż:tak:
U mnie niestety fałszywy alarm:baffled: . Jestem własnie na lekach na wywołanie miesiączki. Coś mi sie tam na dole popierniczyło:baffled: Z testu wynikało, ze fasolka jest ale jej nie ma. Chyba jestem przykładem na to, ze testy potrafia się myślić.
Będę Was podczytywać a Wy się zbierajcie żeby ten wątek nie upadł.
Pozdrawiam serdecznie
Beata&Mateusz
 
Beata przykro mi może następnym razem się uda nie poddawaj się.
Wygląda na to , że ja narazie to sama tutaj, a szkoda. Beata zaglądaj czasami.

Wczoraj powiedzieliśmy teściowej i powiem szczerze , że innej reakcji się spodziewałam. Nie była zachwycona.Prawie nas potraktowała jak patologie na zasadzie gdzie drugie dziecko na takie czasy. I jeszcze pare innych zdań. Szkoda gadać.Dobrze , że ślubny się cieszy. Już jej nawet nie mówiliśmy , że ta ciąża też jest zagrożona tak jak poprzednia.
 
reklama
Szkoda , że wątek zamiera. Sierpniówki do roboty!!! Ujawniajcie się bo samej to mi tu pusto. Nie ma do kogo się odezwać , a tak do siebie tylko, to tak nie za bardzo. Pozdrawiam wszystkie przyszłe i teraźniejsze mamy.
 
Do góry