reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

Czas bardzo mi sie dłuży , szczerze powiedziawszy to nie mogę sie doczekać piątku i USG, bardzo jestem ciekawa czy wszystko jest w porządku. Łykam przepisane witaminy i duphaston , ale martwię sie czy napewno będzie dobrze.Pozdrawiam wszystkich.
 
reklama
O rany ale gafę walnęłam teraz dopiero zobaczyłam.
Bardzo dziękuję wszystkim za gratulacje.

Gapa ze mnie ostatnio, jeszcze raz przepraszam. Sierpniówki 2006 zaglądajcie jesteście jak najbardziej mile widziane. Bardzo się ciesze, no i wam gratuluje dzieciatek
 
Magda, poczatki zawsze trudne :-D
Wateczek na pewno Wam sie rozwinie z czasem, jak dobije kilka dziewczyn :-D
Ja poki co serdecnie gratuluje i zaraz tu przysle moje kolezanki z sierpnia 2006 :-D Musze powiedziec, ze z niecierpliwoscia czekalysmy na ten wateczek, no i jestesmy teraz na etapie przypominania sobie jak to bylo rok temu :-D Ja za dwa dni mam rocznice testowania, a moja kruszyna ma juz 3 i pol miesiaca!! Ale ten czas leci :D

Jeszcze raz ogromniaste gratulacje przyszlym sierpniowkom :-D :rofl:

ZA PRZYKŁADEM MOICH KOLEŻANEK SIERPNIÓWEK 2006 WSZYSTKIM SIERPNIÓWKOM 2007 DUŻO ZDRÓWKA I SPOKOJNEJ CIĄZY. to chyba najwspanialszy czas w życiu kobiety i bardzo szybko wam zleci. nasze szkraby juz mają prawie 4 miesiące a dopiero co robiłyśmy testy. BUZIAKI ODE MNIE I SIERPNIOWEJ EWCI . :)))
 
Witam wszystkie Sierpnióweczki. Wpadłam się przywitac i zadac kilka pytan :-) Czy byłyscie juz dziewczyny na usg? jakie wyniki, wymiary, info od lekarzy? to mnie bardzo ciekawi. Ja mam usg w najblizszy piątek i mam nadzieję ze bedzie juz widac serduszko mojego maleństwa! Termin mam na 2.08 (LEW! Hura! :-)
POzdrawiam gorąco wszystkie Sierpniówki
 
Witaj Bazylia, ja równiez mam USG w piątek. Serduszko powinno już bić od zeszłego tygodnia , a wymiar od czubka głowy do pośladków powinien wynosić 1,3cm - do ok.2cm. Powodzenia no i zaglądaj częściej, napisz coś o sobie. Pozdrawiam.
 
O, hej, fajnie ze tego samego dnia, bedziemy mogly porownac wyniki. Ja juz mialam jedno badanie, ale widac bylo tylko pecherzyk z echem zarodka (czy dobrze rozumuje, ze jesli jest echo zarodka, to znaczy na 100% ze pecherzyk nie jest pusty?!), mial 2mm i wiek z usg 5 tyg. Akcji serca jeszcze nie bylo. Mam nadzieje ze wszystko pojdzie dobrze i w piatek bedziemy mogly cieszyc sie z bicia serduszek naszych maluchow!
 
Bazylia pewnie , że fajnie. Teraz napewno bedzie serduszko juz biło więc sie nie martw.Będzie dobrze , bo musi być dobrze i nie ma co inaczej mysleć.
Bazylia skąd jesteś? napisz cos wiecej.
 
reklama
Do góry