reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

reklama
Witam i pozdrawiam wszystkie ujawnione i nieujawnione mamy sierpniowe 2007. Sirpień jest mi bliski bo moja fasolka poczęła się właśnie w sierpniu.

Spokojnych 9 misięcy życzę.

mama kwietniowa 2007.
 
WIELKIE GRATULACJE WSZYSTKIM SIERPNIÓWECZKOM 2007 OD KWIETNIÓWECZKI 2007 :-) :-) :-) :-)
Życze wam spokojnych, radosznych 9 miesięcy!!!!
Ciesze się, że już sie pojawiłyście - sierpień to cudowny miesiąc - ja 8 sierpnia dowiedziałam się, że będe mamusią a teraz z niecierpliwością czekam na mojego synusia:-D :-D :-D
 
Gratulacje od kwietnióweczki dla sierpnióweczki:)
Jak ten czas płynie, niedawno okazało się, że jestem w ciąży a tu juz szósty miesiąc się zaczął:tak:
Pozdrawiam i życzę jak najmniej dolegliwości i jak najwięcej spokoju i dobrego humoru:-)
 
Cześć Lidka zapraszam Cię na pogaduchy do wątku sierpień 2007 tam jak do tej pory odbywa sie wiekszośc rozmów. Fajnie , że nie jestem juz sama tylko są nas trzy.
 
no hej! :-)

ale mnie jedna z was przestraszyla.... Mam nadzieje ze moje 2 kreseczki oznaczaja ciaze....

Jutro dzwonie do ginekologa zeby sie umowic jeszcze jakos przed swietami :-)
 
Czym Cię przestraszyła? Pewnie, że w większości przypadków tak jest chyba , że w ostatnim czasie zarzywałaś jakieś hormony to wtedy może mieć to wpływ na wynik testu. Ale głowa do góry nic się nie bój rzadko kiedy cykl trwa ponad 40 dni chyba , ze masz cykl 2 miesięczny. Ale to inna bajka.
 
reklama
Cześć wszystkim sierpnióweczkom :-)

Chętnie się dołącze do Was i mam nadzieje, że będziemy mieć wspaniały sierpień 2007 :-D.
Ja miałam już pierwsze badanie i mój dr powiedział, że pierwsze usg zrobi w 13tc. Na dzień dzisiejszy mam okropne mdłości poranne i dzisiaj w pracy zaliczyłam pierwszego pawika:-:)baffled::oo2:
Termin z kalkulatorów jest na 5 sierpnia, zobaczymy jak wyjdzie na usg:confused::laugh2:.

Dziewczynki powiedzcie, czy macie jakieś sprawdzone sposoby na te nudności?
 
Do góry