reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

Nie nic nie zazywalam, nic a nic :)Mnie dzis boli brzuch, tak jak przy @... Pobolewa sobie od jakiegos czasu ale lekko, a dzis mocniej... Mam przy sobie no-spe na wszelki wypadek (dzis 12 godz w pracy...)Fajnie, ze bedziemy sobie razem przez to przechodzic :D

Po pierwsze - gratuluję Sierpnióweczki i życzę spokojnej ciąży.

Lidka jasne że powinnaś iść do lekarza, ale może Cię trochę uspokoję - mnie w ciąży non stop, do 6 miesiąca bolał brzuch tak jakbym miała za moment dostać @, więc głowa do góry, będzie dobrze. A do lekarz idź się uspokoić.
 
reklama
Witam dziewczyny ja jestem lipcóweczka 2007, chciałam wam pogratulować i życzyć bezproblemowych, spokojnych 9-ciu miesięcy!

POZDRAWIAM!!!:laugh2:
 
Witam :-)

Dzisiaj miałam chwile zgrozy:baffled:. Wczoraj zmieniły mi się upałwy z koloru mlecznego na ciemno żółty. Zadzwoniłam dzisiaj do swojego gina, a on kazał mi przyjść natychmiast do niego na oddział do szpitala. Zrobił usg i powiedział, że jeszcze zawcześnie cokolwiek wyrokować. Kazał przyjść za tydzień na kontrole, a dzisiaj dostałam zastrzyk na podtrzymanie.Okropnie się martwie, bo przecież dopiero co straciłam pierwszą ciąże.

Magda25 dziękuję za rzyczenia i rade. Sobota zblirza sięwielkimi krokami:-). Przygotowanie sa zapięte prawie na ostatni guzik;-). Mam nadzieję, że będzie to wspaniały dzień i że z fasolką też będzie wszystko ok. Wkońcu dostałam moją fasolkę od mikołaja;-).

Naur witaj !

Lidka ja też Ci radze wizyte u lekarza. Lepiej to skontrolować. Napewno będzie wszystko ok, ale strzeżonego ..... ;-)
 
Witam ledwo dzisiaj wstałam,masakra. Pobudka o piatej rano, bo moje dziecko sie wyspało. Szok. Rzadko nam sie o tej godzinie budzi z reguły śpi do ósmej. Ale nie o tym miałam napisać. Dzisiaj USG nie mogę się doczekać. Najpierw tylko z Weroniką na szczepienie na 15 , a potem do szpitala zobaczyć maleństwo.
 
Witam dziewczynki! Magda to podgladanie jest zawsze takie fajne, zazdroszcze, u mnie to jeszcze troche. Aaa..dziewczyny jak to jest ze ja jestem w jakims 3.tyg a niektóre z Was juz w 6. a ja mam termin na polowe sierpnia? Hmm..cos mi sie nie zgadza...

Monik no trzymaj sie tam dzielnie! To napewno nic groznego :tak:
 
A liczysz tygodnie od pierwszego dnia okresu czy od dnia zapłodnienia?? bo ja liczę od pierwszego dnia cyklu. I dlatego tak , dodaj dwa tygodnie i ci wyjdzie.
 
reklama
widzę,że jest was tu coraz więcej;-) ;-)
gratuluję wszystkim sierpniówkom 2007
i oczywiściwe zapraszamy do nas - mamuś sierpniowych 2006:-):-)
 
Do góry