reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

A to juz teraz wszystko jasne z tymi tygodniami. Ale ja zawsze tak liczylam, od dnia poczecia.

ewa hihi, to nasze fasolki beda za rok takie jak Twoja Julka, ale fajnie!

A ja dalej nie czuje sie jakbym byla w ciazy...
 
reklama
Monik, widze, ze jutro Twoj Wielki Dzien! Zycze, aby bylo pieknie! A przede wszytskim, zeby Fasolce nic nie bylo, zeby rosla zdrowo!
 
znow dzis nie moglam sie dodzwonic do ginki :wściekła/y: wiec pojechalam do gabientu.... no i okazalo sie ze wczoraj i dzis wyjatkowo ma nieczynne :baffled: a chcialam sie zapisac , zeby mnie jeszcze przed swietami przyjela... :sick:
Zrobilam sobie 2 test, zeby sie wewnetrznie upewnic ;-) i wyszedl ok, ale ta ciazowa kreseczka byla duuuuzo ciemniejsza niz ta sprzed 3 dni :-)
 
witajcie sierpniuweczki
niedawno sie wpisywałam na lipiec a tu juz sierpien ,wszystkim zafasolkowanym gratulacyjki:tak::-)
 
Miałam pochwalić się Wam jak na USG. Może nie powinnam tego robić , ale napiszę Wam. Nie mam rzadnych rewelacji. Muszę poczekać do czwartku ( to będzie chyba najdłuższy tydzień w moim życiu). Ciąża wg. mojego lekarza jest albo dużo młodsza ( co jest raczej niemożliwe) , albo martwa. Nie słychać serduszka (powinno zacząć bić w 25 dniu). Jeśli w czwartek pęcherzyk nie będzie większy , lub nie usłyszy serca będę miała zabieg. Przykro mi.
 
jeszcze niech Ci nie jest przykro!
Dziewvzyny w watku staraczek juz kilka razy pisaly, ze mialy podobnie, ze na koljenym usg wszsytko bylo ok!
Moze zajrzyj tam? Zawsze to jakas nadzieja :)
 
Lidka szczerze wątpię , trzy ciąże już straciłam , jeśli z tą nie wyjdzie to będzie czwarta. Wolę nie rozdrapywać , ale nie mogę też udawać , że nic się nie stało. Obyś miała rację. Wolę jesnak się nie łudzić , bo to bywa bardziej bolesne niż potem miłe rozczarowanie.
 
reklama
Do góry