reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

Cześć dziewczynki. Jestem tu nowa, a w zasadzie nie nowa ale przybyłam z lipcówek. Magda mialam podobny problem jak ty gin powiedział mi że jest to albo ciąża bardzo młoda albo martwa bo było widać tylko pęcherzyk. Ale kiedy dwa tygodnie później poszłam było już serduszko. No i w ten sposób do was trafiłam bo ciąża powinna być 8 tygodniowa a jest 5. Więc Magda głowa do góry. Trzeba być dobrej myśli.
Termin mam gdiześ około 14;-) . Pozdrawiam wszystkie sierpnióweczki.
 
reklama
AniaD23 wszystko zgoda tyle, że ciąża jest wg USG 4tyg i 5 dni a wtedy powinno już bić serduszko , a jego nie ma.Widać pęcherzyk , w pęcherzyku zarodek głowa , brzuszek początki rączek i nóżek , oprócz tego nic.Nie ma akcji serca.Poczekam do czwartku, ale nie nastawiam się , że będzie inaczej.
 
To widocznie nie doczytalam. Sugerowalam się ostatnim postem, ale może akurat bardzo mile się zaskoczysz. Życzę Ci tego z całego serca.
 
Czesc,

Gratuluje wszystkim sierpniowka!!


Magda wpadlam tu wlasciwie do Ciebie, wspolczuje Ci bardzo, podniosla mnie na duchu Ania, ja tez czekam, tylko w sumie nie wiem czy jest jeszcze nadzieja:-( Piszesz,ze w 4 tyg i 5 dni powinno bic serce,ja czytalam, slyszalam tu na forum,ze w 7 tyg. Dlatego i ja mam jeszcze choc odrobinke nadziei:-( Ja bylam u innego niz moj ginekolog w 9 tygodniu wedlug usg, bo chciaalm zobaczyc moja Niunie i zobaczylam pusty pecherzyk:-( Babka powiedziala,ze moze ciaza mlodsza,ale ona wiecej miejsc nie ma. we wtorek ide do mojej, wyprosze usg, pewnie sie rozplacze i powiem,ze poszlam gdzie indziej. Ona robi pozno usg wlasnie,zeby bylo juz wszystko jasne. Ludze sie, bo okres mialam dlugi, trwal 8 dni od 8 pazdziernika. Kochalismy sie 19,23,25 pazdziertnik i 3 listopad. Cykle miewam co 28-32,ale tez co 37 czasami wiec moze jednak...:-( Jakby sie okazalo, ze ciaza mlodsza i do zaplodnienia doszlo 25 pazdziernika to bylby 8 tc w ten wtorek, a jak 3 listopada to 7. Wtedy juz powinno byc widac serce na bank :-( . U mnie pecherzyk byl wielkosci 6-7 tygodnia, ale ludze sie jeszcze..., bo czytalam o takich przypadkach i niektore konczyly sie pomyslnie. Trzymaj sie!!Gdyby mi sie udalo bylabym juz sierpniowka, a nie lipcowka....
 
Lila, u mnie ten tydzień jest po to , by zobaczyc czy pęcherzyk z zarodkiem się powiększy, lub czy może jednak pokarze się to tętno
 
Lila ja mialam co 30-32 dni a czasem nawet 38 albo 40, ostatnio się unormowało a lekarz powiedział mi jednak że owulacja była dużo później, czyli są takie przypadki. Trzymam kciuki.
 
Magda, współczuję Ci bardzo, trzymamy kciuki, moze jeszcze wszystko okaże się w porządku! bardzo Ci tego zycze.
A ja juz nic nie rozumiem, tydzien temu byłam na usg i powiedział ze to 5 tydz, dzidzius miał 2mm. Po tygodniu byłam u innego lekarza, bo chciałam zmienic i maluch miał 13mm, widac było serduszko i napisał w karcie ciązy 7 tydz. Czyli teoretycznie liczył wg OM. Ale jak sprawdzałam w kalkulatorze oznaczeń usg (www.noworodek.pl) to wyszło ze 13mm = wiek płodu wg usg 7 tyg. Co się stało, czy moj maluch nadgonił te 2 tygodnie??? nie kumam.
 
magda, tez trzymam mocno kciuki!

ja sie wlasnie modle zeby sie jeszcze przed swietami zalapac na usg... a musze zcekac do wtorku, zeby sie dowiedziec czy mi sie uda :wściekła/y: :baffled: Bo dopiero wtedy ginka ma otwarty gabinet i mozna sie umowic :sick:
a tez sie denerwuje czy wszsytko w ogole jest...
 
Miałam pochwalić się Wam jak na USG. Może nie powinnam tego robić , ale napiszę Wam. Nie mam rzadnych rewelacji. Muszę poczekać do czwartku ( to będzie chyba najdłuższy tydzień w moim życiu). Ciąża wg. mojego lekarza jest albo dużo młodsza ( co jest raczej niemożliwe) , albo martwa. Nie słychać serduszka (powinno zacząć bić w 25 dniu). Jeśli w czwartek pęcherzyk nie będzie większy , lub nie usłyszy serca będę miała zabieg. Przykro mi.
mada nie martw się.jak leżałam w lipcu w szpitalu to bardzo dużo dziewczyn z takim przypadkiem ja twój leżało ze mną czekajac na rozwiązanie i same się śmiały że tego dziecka mogło by nie być bo lekarz się po prostu pomylił i nie dowidział na usg.ale poczekały jeszcze i okazało sie ze wszystko w porządku.zrób usg na jakimś dobrym aparacie. osobiście polecam dr. dudalewicza z ul.kamińskiego. ma świetną aparaturę.Ci
 
reklama
Hejka dziewczyny!!!
jestem grudniówką2005 i teraz najprawdopodobniej będe sierpniówką 2007 wczoraj zrobiłam test i wyszedł pozytywny :-) jutro zadzwonie do gina i może się wybiore na wizyte :happy:
GRATULACJE WSZYSTKIM SIERPNIÓWKĄ 2007
mam nadzieje Magda że wszystko się dobrze skończy !!!
 
Do góry