reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

reklama
Na koniec lipca to ja tez ale to tak tydz wczesniej nie wiecej:-pze 4 tyg to musze jeszcze wytrzymac,powinnam zdazyc wszystko przygotowac:-D
 
hej dziewczyny
uffff nadrobiłam czytanie a było tego sporo ale przynajmniej dowiedziałam się czegoś o ubieraniu dzidzi choć pewnie jak to sie mówi wszystko wyjdzie w praniu

u nas wszystko dobrze nie mam żadnych skurczów także nie biorę żanych leków tylko witaminki i Letrox ale to na tarczycę mam nadzieje że tak będzie do końca ciąży,

następna wizyta u ginka 10 lipca więc dowiem się czy z moją szyjką ok bo sama nie zamierzam jej "badać" a oboje z chłopakiem mamy wrażenie że dzidzia przyjdzie na świat szybciej ale to chyba teraz każda z nas tak myśli no niestety rusałki czas leci!!!mamy termin wg usg na 28.08 także Kasiu nie martw się nie zostaniesz jakby co sama hihi

co do pokoiku to Madeline ślicznie urzadziłaś i łóżeczko mi się bardzo podoba my nie mamy jeszcze nic zrobione ale mój chłop twierdzi że ma czas hihi ciekawe jak długo będzie to odwlekał chyba sama się wezmę za tapetowanie i urzadzanie pokoiku dla maleństwa no i w końcu trzeba jechać na zakupy!!!

Edyta zdrówka życzymy i może spróbuj płukać gardełko wodą z solą albo z wodą utlenioną to ponoć pomaga

miłego dzionka zyczymy
 
Witajcie dziewczyny.... Widze ze glowny temat na naszym forum poród...
Ja wyladowalam w szpitalu....Wczoraj....
Szyjka skrócona rozwarcie malutkie na jeden paluszek....ale jest....
Zostaje na podtrzymaniu bo to dopiero 35 tydzien, lekarze mowia ze tydzien to musze wytrzymac....ze w 36 moge rodzic jesli sie juz zacznie....Ja wole poczekac.....
To wszystko przez nerwy....nie wiedzialam ze stres moze tak na to wszystko wplynac.....
mam nadzieje ze moje malenstwo jeszcze zaczeka.....
 
viviana no to oszczedzaj sie, odpoczywaj duzo- moze sie ten stan zatrzyma na dluzej niz tydzien i urodzisz ladnie prawie w terminku :)
 
VIVIANA trzymaj się!!!!!!!!! Super, że masz net w szpitalu:-)
Ja też mam dosyć brzucha, nie mogę oddychać "pełną piersią", siusiam co 15 min, ale chciałabym urodzić w terminie - ani wcześniej ani później.życie płodowe, to najlepszy okres w życiu - szkoda,że tego nie pamiętamy.Cieplutko, mięciutko, jedzonko podane, robi się, to co chce.............:-):-):-)
Będę miała całe życie, żeby się cieszyć córcią i 2 tygodnie w tą czy w tamtą mnie nie zbawi. Tyle na nią czekałam..............
 
No to Viviana uważaj na siebie i trzymaj maluszka:tak:
a ja mam dziewczyny pytanie jeszcze odnosnie kosmetyków-co myslicie o oliwkach w zelu i sprayu?Wydaja mi sie mniej marzace niz te tradycyjne,a nie chce rezygnowac z oliwki :tak:sa jeszcze takie specjalne balsamy z oliwka i nie wiem co lepsze:confused:Doświadczone mamusie,doradźcie:-p
 
Hej kobitki.
Edyta z gardlem to tak jak mowi Aniulka

Aniulka fajnie ze wszystko w porzadku u ciebie:tak:W sumie ja tez nie mam na co narzekac:tak:

Madeline super lozeczko i caly ten kacik dla twojego kruszonka, tez myslimy o turystycznym, to jedyna rzecz ktorej nam brakuje, tak po za tym tez wszystko juz mamy:tak:, no oprocz kosmetykow i takich ******* typu "pieluchy" i majciory jednorazowe dla mamy .

Viviana jak milo, ja myslalam ze juz zapomnialas o BB:tak:Odpoczywaj i trzymaj maluszka , juz niedlugo:tak:

Naur co kupilas w H&m?

Moj man ma urlopik, takze sobie razem odpoczywamy, i taka leniwa sie zrobilam ze nawet pisac mi sie nie chcialo. O 3 idziemy na wizyte z anestezjologiem.
 
Hej dziewczynki,
ale tu sie ruch zrobił :)
Viviana mocno zaciskaj nóżki żeby maleństwo jeszcze troszke popływało w brzuszku! mam nadzieje, ze dasz rade! trzymam mocno kciuki :tak:
Edytko ja też uważam, ze płukanie gardła woda z solą lub szałwią może pomóc :tak: jak pomyśle ze miałabyś brac kolejny antybiotyk to słabo mi sie robi brrrrrrrrrrr :szok:
Kira co do oliwki to mam troche mieszane uczucia :-( wiem ze brudzi ubranka :shocked2: mi wiele osób mówiło o parafinie :tak: nawet położna w szkole rodzenia polecała bardzo, bo parafina ponoć jest sto razy lepsza niż oliwka :baffled: nie wiem nie próbowałam ale kilkoro moich znajomych stosuje i bardzo sobie chwali ;-)
Lidka ja też chciałabym szybciej urodzić :tak: termin mam niby na 10 sierpnia ale z ostatniego usg wynika że 29 lipiec więc wszystko sie moze wydarzyć. Mój mąż sobie uswiadomił jak mało czasu zostało i teraz w przyśpieszonym tempie robimy wszystkie zakupy póki ja jeszcze jestem "na chodzie" :laugh2:

Dziewczynki mam pytanie :confused: czy oilatum do kąpieli dla noworodków to dokładnie sie nazywa "Oilatum emulsja do kąpieli" w takiej niebieskiej butelce? bo ktoś pisał o oliwce do kąpieli Oilatum i nie wiem czy to jest to samo? :baffled:
 
reklama
Viviana odpoczywaj i obyś dotrwała

Ja planuje tak gdzieś za tydzień kupić łóżeczko, pieluszki, wanienkę. Na koniec zostanie tylko wózek. Z jednej strony chciałabym urodzić wcześniej - tak gdzieś w połowie sierpnia, z drugiej to jak mam jakieś skurcze, przemawiam do maluszka że jeszcze ma czas, że teraz musi dotrwać do przeprowadzki.
 
Do góry