reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

reklama
Dziewczyny dzięki za info o staniczkach:-), wybrałam sobie firmy Naturana bawełniany, rozmiarówka podobna do Triumpha ale dużo tańsze:-)
Magda sierpień byłam w tych sklepach - kicha z rozmiarami, pooglądałam tylko jak te staniki wyglądają, a zamówię na allegro bo tylko tam mają mój rozmiar:tak:

Może za długi ten link i dlatego nie wchodzi?:confused:
 
Rusałki ja już spakowana , domek sprzątnięty tylko humor do d...............:-(Mam 2 tyg do terminu, a jak patrze na Olę, Kirę , Raabit - to czuje,że u mnie będzie identycznie
Dzisiaj w Polsacie 2 oglądałam wstrząsający reportaż. Nie wiem w jakim mieście ale w marcu/ kwietniu tego roku ( Wielkanoc). Dziewczyna poszła w 39 tyg ciąży do szpitala, żeby rodzić"Fachowcy" trzymali ją miesiąc do 43 tygodnia. I jak w końcu udało jej się wybłagać cesarkę- wyjęli martwe dziecko( zamartwica płodu)............Teraz sądy, procesy, ale co to da............dzidzi nie ma:-(
KOBITKI NIE POZWóLCIE SIę ODSłYAć( ciąża przenoszona od42 tyg) Widać "fachowcy " gów.... wiedzą. Dla nich najlepiej poród bez komplikacji, dostać kopertę i wtedy są bardzo mili.Ale życie to nie bajka......................
 
Sylwia to starszne,ale już pisałyśmy 7-10 dni max.Potem sie kłócić:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Albo dzwonic do NFZ:no:nie dać sie spławić,a ciekawe że nie robili KTG:confused:
Trzymamy kciuki za szybki powrót z Majeczka:tak:
 
Sylwia straszna tragedia, okropne, ale jak tak oni mogli??Na wsi to sie dzialo czy w jakiej podmiejskiej przychodni??Co to za fachowcy??pijani chyba byli, no i racja, co tej kobiecie z tych pieniedzy czy czegos tam , jak dzidzi nie ma, zal mi tej kobiety, bardzo.
 
Kira matka doprosiła sie ktg bo nie czuła ruchów. Serduszko biło dobrze. Ale nim pewnie doszło docc bobasek zmarł. Mąż tej kobiety dzwonił do lekarza prowadzącego ciąże ( pracował w tym szpitalu). W odpowiedzi usłyszał, że są święta( Wielkanoc). Aż sie popłakałam, gdy to oglądałam. Bobasek - dziewczynka o imieniu Natalka.................
 
Zastanawiam sie co za ludzie tam pracuja:wściekła/y:przeciez po takim czasie to ona powinna miec non stop KTG,a zdjęte przed samą operacja:no:straszne
Znowu mamy dowody niekompetencji naszej służby zdrowia:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Jak tu spokojnie oddać sie w ich ręce:wściekła/y:
Zdenerwowałam sie...Tylko ty sie kochana tam pilnuj i nie daj sie zwodzic:no:
 
reklama
Ola widze że w końcu udało sie z tym linkiem hihihi :tak:

Sylwia ty lepiej nie oglądaj takich rzeczy! ja od razu przełączam na inny kanał żeby sie nie denerwować :wściekła/y:

Mi gin powiedział że jak nie zaczne rodzić to najlepiej do szpitala 5 dni po terminie sie zgłosic. Ale po tej brązowej wydzielinie, którą miałam dzisiaj dwa razy siedzimy z mężem jak na szpilkach i czekamy czy cos sie wydarzy :szok: jakieś skurcze mnie łapały a teraz znowu cisza :-( a moze to cisza przed burzą? hmmmmm oszaleć można jak sie tak czeka :sorry:
 
Do góry