reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

Biedna Edyta:-(idiotyzm:no:
Dziewczyny a ja mam pytanie:confused:zauważyłam ostatnio że mam jakby znieczulona skóre na brzuchu-na wysokosci pepka-czy to mozliwe ze jest tak naciagnieta ze tak dziwnie to odczuwam:confused::eek:
Monia to masz fajnie-małe koteczki:-p
 
reklama
tak was z wrzesnia podczytujemy, u nas tez powoli zaczyna sie goraczka porodowa chociaz moze to wiecej strachu i jakiegos podniecenia niz prawdziwych objawow :)

Mi sie zdaje ze bede sierpniowa ale to sie okaze pozniej :)
Wpadlam tylko napisac ze wam wszystkim kibicujemy i ze sledzimy na biezaco kto sie rozpakowal :)
Trzymamy kciuki:)
 
hej
Rybka ja właśnie wróciłam od lekarza bo pobierał mi mat.do badania na tego paciorkowca ponoć nie jest to obowiązkowe ale wolałam zrobić bo jeżeli wykryją tego "dziada" to zalecana jest kuracja antybiotykiem (przed porodem) i zapobiega to u dzidzi zapaleniu płuc-tak to przynajmniej zrozumiałam. a my mamy ten sam termin więc jak chcesz zrobić to chyba już bo to ostatni dzwonek
 
Raabit, Rybka o to samo zapytałam Edyte i mi napisała, ze maja wiecej zabiegów i ta dziewczyna byla jako ostatnia na piatek, znaczy limit sie na niej skonczył:szok::wściekła/y: a co najlepsze to łasnie mi napisała, ze pielęgniarka jej powiedziała, ze ten jej ginekolog w ogóle jej na jutro na to cc nie zapisał:confused::wściekła/y: no to to juz są jaja i ja bym teraz na jej miejscu zrobiła niezłą awanture temu lekarzowi, bo co to w ogóle za paranoja.:angry::angry:
 
hej
Rybka ja właśnie wróciłam od lekarza bo pobierał mi mat.do badania na tego paciorkowca ponoć nie jest to obowiązkowe ale wolałam zrobić bo jeżeli wykryją tego "dziada" to zalecana jest kuracja antybiotykiem (przed porodem) i zapobiega to u dzidzi zapaleniu płuc-tak to przynajmniej zrozumiałam. a my mamy ten sam termin więc jak chcesz zrobić to chyba już bo to ostatni dzwonek

dzieki Aniu :)
jutro zawioze wymaz,mi gin dal te zestawy do pobierania :-)
ile placilas ze te wymazy?
 
Monia ja tak nie mam:no: nie wiem a mowilas lekarzowi?? moze to po prostu takie klocie jakies??:eek:
ja to tylko czuje pieczenie jak mi skora peka:wściekła/y::angry:
 
reklama
Do góry