reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

:-)Gratulacje dla wszystkich rozdwojonych mam juz straciłam rachube, która z dziewczyn kiedy urodziła ale mam nadzieje że mi to wybaczycie.:-)
A dziś gratuluje w szczególności Kirze bo ona naprawde była dzielna tyle wyczekiwania i w koncu ma swego synusia przy sobie. Trzymaj sie Kochana niech Adaś chowa się w zdrowiu :-):-):-):-)
 
reklama
lidka, pinka dajcie znac jak tam wasze nastroje przed jutrem i jakie sa plany co do waszego pobytu w szpitalu.czy tylko ja bede miala wywolywany porod???
 
ja do szpitala pojutrze ide....
Maly ma jeszcze prawo sie sam zdecydowac dzis w nocy lub jutro czy wychodzi czy nie....

natalka sie nie odzywa od rana, a miala dac znac po ktg...
 

kasiu
moj lekarz twierdzi ze inni lekarze przesadnie panikuja wysylajac dziewczyny od razu do szpitala.ufam ze wie co robi. choc przyznam ze troszke sie denerwuje o moja mala.w kazdym razie jutro juz mnie nie wypuszcza.to jest pewne.
bede przesylac wiadomosci do antylopki jak to wyglada z tym wywolywaniem bo jak dotad takich przypadkow chyba nie mialysmy wsrod naszych sierpniowek
 
ciekawa jestem jak tu wroce ile nowych dzieciaczkow bedzie na swiecie.:tak:
to juz w sumie koncowka sierpnia .juz niedlugo wszystkie bedziemy w komplecie haha.
trzymajcie sie dziewczyny .przesylam mnostwo usciskow na ten czas kiedy mnie nie bedzie i pomyslnych porodow zycze:) papaaaaaaa
 
reklama
KIRA gratulacje!!:happy2: Twardzioch z Ciebie!;-) super.. napisz co u ciebie i jak malenstwo no i oczywiscie pokaz zdjecia.
Pozdrawiam wszystkie sierpniówki

p.s. sama urodziłam się 8 sierpnia '85r:tak: dlatego do was zaglądam..
 
Do góry