reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

Własnie zauwazyłam że pojawiły sie czerwcówki na forum...matko jak ten czas leci:szok:szok...jak czytam ich ekscytacje że test wyszedł na TAK(cudowne dwie kreseczki)...przypomina sie odrazu jak sama sie dowiedziałam...ech...
 
reklama
Witam was wszystkie w dniu dzisiejszym:-)coś zapomnialysmy o tym wątku ogólnym więc postanowiłam tu napisac.
Niewiem jak u was samopoczucie ale u mnie dziś niezabardzo spać mi się chce strasznie. Chciałabym wyjść na spacerek z małą ale chyba nie wyjde bo wylazło mi jakieś okropne uczulenie wkoło oczu tak mam czerwone że wyglądam jakby mnie ktoś pobił hehe:szok:. Niewiem czy to od kosmetyków... w dodatku ta skóra zrobiła sie taka pomarszczona i sie łuszczy wrrr podejrzewam że to też moze byc łuszczyca bo niestety odziedziczyłam ją po moim ojcu i co jakiś czas wyłaci mi przy dolnych pachwinach więc może teraz zaatakowało oczy bo nieraz tez mialam ale nie tak mocno jak teraz. Mój syn niestety tez ją ma. Nie jest to zbyt przyjeme, ale co zrobić.:eek:
Idę się zabrać za coś muszę poprasować ciuchy moim facetom i małej ksieżniczce.:-D
Miłego dnia zyczę:-)
 
Edyta może to jednak nie to,może faktycznie jakies uczulenie:tak:Życze aby zniknęło:-p
A ja mam pytanie do wszystkich które już są po chrzcie:-)czy rodzice chrzestni muszą mieć bierzmowanie i być pełnoletni?Bo nie chce wyjść na głupią i pytać ksiedza:-p
 
Kira rodzice chrześni powinni mieć skończone 15 lat i mieć bierzmowanie ale...... my byliśmy u ksiedza i mówiliśmy ze moja siostra która ma 14 lat i nie ma jeszcze bierzmowania będzie chrzestna i co w tej sytuacji? :baffled: ksiadz powiedział ze nie ma problemu jeśli dostarczymy z jej parafii zaświadczenie że jest osobą wierzącą i praktykującą i ksiądz wyraża zgode na to żeby była matką chrzestną :tak: mój ojciec poszedł to załatwić i aż sie zdziwiłam bo są takie specjalne gotowe już druki gdzie tylko wpisują imie nazwisko i adres zamieszkania :tak: także moja siostra mimo tego ze absolutnie nie spełnia warunków będzie matką chrzestną naszego Maciusia :tak::-)
 
Jutro chrzcimy naszą Wiktorię,mam nadzieje,ze wszystko bedzie w porządku. Impreze robimy w knajpce więc na razie mam spokojną głowę,nic nie muszę przygotowywac.Miejmy nadzieje,ze wszystko bedzie w najlepszym porządku.;-)
 
Witajcie mamusie.... dawno mnie nie było.... tyle mam zaległości.... Ale widze, że forum kwitnie.... ciesze sie. mam nadzieje ze teraz bede wpadac czesciej i ze bede mogla znowu dzielic sie wszystkim co sie dzieje w moim zyciu z wami. pozdrawiam:-D
 
Viviana - Pisz jak najczęściej urodziłaś juz w lipcu także napewno możesz nam udzielać cennych rad:-):tak::-) Pozdrawiam gorąco i całuzki dla Zuzi:-)
 
Cześć, nie wiem czy czytacie polecam - odradzam, tam dziewczyna napisała informację że "W Biedronce są w promocji pieluszki Huggies super flex, pakowane w dużych paczkach za 29.99zł"
 
reklama
Witam,my już po chrzcinach, nakarmiłam wiktorię przed maszą,zjadla 150 ml ,a w czasie mszy marudzila.Jak wrocilysmy do domu to okazalo sie,ze nie pojadła sobie,zjadla po mszy 120ml:szok:,chyba sie zestresowała swoim świętem:-D.Poza tym wszystko było w porządku.
Mrozk,rzeczywiście tanie te huggiesy,ale ja za nmi jakoś nie przepadam,zaraz są mokre,wolę pampersy.
 
Do góry