Mika75
Fanka BB :)
mi się sniło że bedziesz mieć dziewczynkę....a mi sie ani dziewczynka ani chłopczyk nie śnił:-(

Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
mi się sniło że bedziesz mieć dziewczynkę....a mi sie ani dziewczynka ani chłopczyk nie śnił:-(

ja tez mam smaka,oba poproszemam winogronka zielone i czerwone ktora chce?
no to moze jeszcze sie okazac ,ze jest inaczej,choc wątpiemi się sniło że bedziesz mieć dziewczynkę....![]()
no to jeszcze mamy szanse...no to moze jeszcze sie okazac ,ze jest inaczej,choc wątpie
lekarka na tym zdjeciu nie dopatrzyła sie tez 100% dziewczynki wiec w sumie można powiedziec,ze nadal jest 50 na 50
;-)chyba tak,ale juz bardziej nastawiam sie na ta dziewczynke,ze bedzie ja szczęścia nie mam wiec pewno mnie ominie,ale poczekam,moze po 30 tyg. bedzie jakies usg t wtedy sie dowiemno to jeszcze mamy szanse...;-)
A mój gin okazał się człowiekiem. Przyjął moją koleżankę, która jechała do niego po wizycie u swojego ginekologa, żeby się upewnić. Zbadał ją, zrobił wywiad szczegółowy, usg i niestety jej maleństwo nie przeżyło a on nie skasował jej normalnie czyli 60zł tylko 30zł ze względu chyba na tą szczególną sytuację.