reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Basia!!! porozmawiaj z corka!!! niech do poniedzialku poczeka bo na prezentach stratna bedzie!!!
a ja jakos dalej czuje ze chlopak bedzie....skad ja to mam??? niby wiem ze Natalka ma byc a jak czytam ze Basia pisze "ona", "jej" to mi sie nieswojo robi bo dla mnie to "on" :-D mam nadzieje ze mi sie przestawi jak juz Natalka bedzie na zewnetrzu :-D
 
Ja osobiście wolałabym być w tym czasie w szpitalu już. Bo samo przyjęcie do szpitala trochę trwa, ale jak już tam byłam to myślałam tylko, że nie potrzebnie tam czekałam, że trzeba było poczekać w domu.
No ale to twoje 3 dziecko i powinno pójść ekspresowo;)
 
jeeeeeeeeeeee

to bedzie prezent na BN ;-)

powodzenia Basia! i daj znac jak juz bedzie po :-)

3mam kciuki za szybki porod i zdrowego dzidziusia ;-)

a z fotelikiem to rzutem na tasme zdazylam :-D
 
w szpitalu cię zbadają i najwyżej wypuszczą ale ty będziesz spokojniejsza

jakby co to ślij sms-y bo się już doczekać nie mogę hihi
i oby szybko i sprawnie ci poszło, bez nacinania!
I żeby Natalka zdrowa i piękna się urodziła
 
Basia,ja tak miałam jak ty. Jedz do szpitala. Jak wody zaczynają sie sączyć to dziecko juz nie jest chronione przed wszystkimi bakteriami itd, trzeba koniecznie byc juz pod opieką lekarza! tak mi w szpistalu powiedzieli wtedy z Natka. A mi się sączyły dosłownie te wody i faktycznie wszystko sie rozkrecało powoli,ale trzeba jechać,zadnego czekania w domu!

Trzymamy kciuki i na wieści czekamy:). Ale fajnie:)
 
myslę że jeszcze za wcześnie ale lepiej być za wcześnie niż za późno, prawda?
jak urodzisz ją jutro to faktycznie prezent będzie jak ta lala na samą wigilię! A i dziecko szczęśliwe bo zawsze dwa prezenty będziemiało pod choinką i dużą imprezę z całą rodziną hihi
 
reklama
Do góry