reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

hej dziewczyny
ja na szybko bo z laptopa teściowej pisze, dojechaliśmy szybko, Adasiowi się nowy teren do rozrabiania podoba, niestety jest problem z psem bo warczy i pokazuje zęby na widok małego wiec jest problem, choinka jest mała i na szafce- poza zasięgiem Adasia wieć niepotrzebnie się o to martwiałam
Andariel- szerokiej drogi
Piwonia- super ze Alą lepiej
a ze ciężko będzie mi tu zaglądać to życzeniajuz teraz:

wszystkim Wam dziewczyny spokojnych,rodzinnych i przede wszystkim zdrowych Świąt Bożego Narodzenia
 
reklama
Hello
ja tylko na chwilkę, bo dziś mam do zrobienia ciasto i rybę po grecku a i po moich porządkach już śladu nie ma.
Natt ucałuj córę w nosek od cioci. Obyście nie musieli jej podawać tego antybiotyku.
U nas na szczęście lepiej (tfu,tfu) Nawet mam ochotę wziąć małą na krótki spacer.
Zastanawiam się czy iść do lekarza, żeby ją osłuchać :confused: Ale chyba sobie daruję. Jeszcze mi osłabiona coś przyniesie z przychodni. Święta to w sumie tylko weekend więc pójdziemy w poniedziałek. Już nas pielęgniarka ta od szczepień ściga, więc jak tylko się okaże że mała zdrowa to nam wciśnie jakąś igłę w Małą.

Ale bez obaw jeszcze tu zajrzę i życzenia złożę (za złożone oczywiście dziękujemy)
Miłego dnia
 
hej dziolchy:-D
rano zaczely mi wody odchodzic ale powolutku:szok::szok::szok:
czy ktores tez tak odchodzily?
bo raz skurcze mam a raz nie:dry:

wiec swieta czekaja mnie w szpitalu:-:)-:)-(

jak sie urodzi to posle Rubi foto i wszystkie info:-D:-D
 
witam
Basia a toś sie pospieszyła,a miałaś jeszcze na świeta w domku być??ale jak coś bedziemy czekać na wieści
Natt zdrówka dla malutkiej
a mojego tak w nocy siekło pierwszy raz,że dreszcze miałą i pół nocy w łazience spędził,dobrze ze urlop sobie wziął bo niewiem jak by wysiedział,byle do popołudnia mu deczko przeszło bo chciałam żeby mnie do sklepu zawiózł albo przynajmniej z niego odebrał
 
moja koleżanka tak 3 dni chodziła
do szpitala jej nie przyjęli bo mówili cały czas że jeszcze za wcześnie

także spokojnie Basiu
jak się zacznie to będziesz przecież wiedzieć
grunt, żeby ktoś przy tobie był
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry