reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Kochane sierpniówki wpadłam życzyć wam SPOKOJNYCH I SZCZĘŚLIWYCH ŚWIĄT:) ŻEBY WSZYSCY BYLI ZADOWOLENI Z PREZENTÓW, A NASZE DZIECIAKI BYŁY GRZECZNE I POCZUŁY ŚWIĄTECZNY NASTRÓJ KTÓRY NA PEWNO TERAZ OCIEPLA WASZ WIGILIJNY :)
 
reklama
Wpadłam tylko życzyć WESOŁYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT

Basienko gratuluje :)))))))))))))))))))))))))))))))))) Uściskaj Natalkę


Natt gratki, bo dopiero doczytałam :)))))
 
Ostatnia edycja:
hejka

Basiu gratulacje :-):-):-) Natalka chciała być o rok starsza :-) i ekspresowo ci poszło rodzenie... Mam nadzieje że jak wrócisz to nam opiszesz ze szczegółami co i jak :tak:
Strasznie się cieszę :-):-):-):-):-) normalnie banan od ucha do ucha :-):-):-):-)

a mnie od wczoraj mdłości i wymioty straszne dopadły :-( przed południem wogle nie funkcjonuje, jedynie moge na leżąco jakoś... no tragedia :-( a tak sie cieszyłam że w tej ciąży mnie to ominie... Musze odszukać leki które mama z Polski mi przywiozła, bardzo na nie licze!

przed świętami nie dałam rady wejść, rodzinka przyjechała i w domu mamy takie zamieszanie że słów brak... niby tyle rąk do pracy a jakoś nie wiele porobione, dopiero w wigilie nadrabiali a ja do fryzjera poszlam :-D

Także kochane sierpniówki życzę wam magicznego nastroju na całe Święta i nadchodzący Nowy Rok!!!!!!!!!!
 
Ja tylko na chwilkę zobaczyć co u Was, ale widze, że bardzo sympatycznie, bo tutaj pustki.
Całe święta spędziliśmy u teściów, a moi rodzice zrobili nam mega niespodziankę, bo przyjechali (450 km) na jeden dzień. Martynka nie wiedziała u kogo na rękach być, z kim się bawić. Kolorowy zawrót głowy.
Całe święta mega udane...

Megaczko trzymaj się i niech dzidzia Cię już nie męczy :-)
 
reklama
Swięta,święta i.....po świętach.
U nas było pieknie,chociaz Nati dała w kość bo potwornie zabkowała...no ale jakos dalismy rade. Wszystko sie wspaniale udało,jedzonko,atmosfera,prezenty,takze wspaniale było. Mam nadzieje,ze u Was tez:). I co teraz odliczamy do Sylwestra:), a po Sylwku to już odliczanie do wiosny:)-o! i to jest ekstra!

Buziaki Sierpnióweczki
 
Do góry