reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

witam,fajnie,że wam się świeta udały i było miło i super
a u nas wigilia upłyneła spokojnie,świeta raczej tez
teraz odliczamy do Sylwestra którego pewno też w domku spędzimy
 
reklama
Cześć!!!
No i tyle przygotowań do świąt a tu już się skończyły :-D
U nas było super mały grzeczny gości dużo było,święta więc bardzo wesołe i udane!!
Ale widze że choroby nie wszystkich opuściły jejku dziewczyny zdrówka życzę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tomiś mi coś marudzi dzis pewnie na spacerek by poszedł ale śnieg u nas sypie od wczoraj masakra przejść sie nie da tyle śniegu!!!!
 
dziewczyny, czy nastąpiły jakies zmiany na forumie naszym? bo mi jakos dziwnie chodzi, obrazkó różnych nie widze, jakies powiekszone i w ogóle dziwne....nie da sie czytac - musze gdzies cos zmienic w ustawieniach?
 
Bry :-)
Malbertka - u mnie form smiga po staremu :-) nic nie zmienialam ;-)

dziewczyny - Basia z Natalką wróciły do domu - jak sie ogarna to lookna do nas a tymczasem przekazuje pozdrowionka i buziaki :-*
 
Heloł
Bosze to już tyle czasu minęło od narodzin Natalki?
No tak ja jak zawsze mam inne poczucie czasu...
Gabrysia też się doczekała kuzyna. O 2 w nocy się urodził. Klocek mały 4350g i 60cm. Ma być podobno Mikołaj ale z nimi nigdy nic nie wiadomo może już zmienili zdanie. Jak dzwoniliśmy do teściowej wczoraj o 19 to jej czop odszedł i miała skurcze. Widać przy drugim to już idzie ekspresem.

A my na spacer dziś nie wyjdziemy choć piękne słonko świeci:( Gabi ma gluty po brodę także staramy się nie przeziębić bardziej:(
 
malbertka u mnie tez śmiga bb bez problemów
fajnie,że Basia juz z malutką w domku,tak myślałam,ze dzisiaj wyjdą

a ja mam mały kłopot z Alą i niewiem co jej jest,troszkę sie tym martwię
a mianowicie nie można jej położyć nawet do zmiany pampka bo strasznie krzyczy,boi sie zaciska mi rączki na szyji,jak stoi ,siedzi jest ok i zauważyłam jeszcze jedno jak ją uda mi sie przystawic do piersi bo z tym tez był kłopot,bo musiała leżec to dziwnie główką mi potrząsa,martwie sie tym :((
 
witam i ja poświątecznie

cieszę sie ze święta Wam się udały
nam tez szybko minęły, było tak jak powinno być, Adas sie wytuptał i pobawił z dziadkami, szkoda ze pies był tak wrogo nastawiony
my juz w Krakowie, przyjechaliśmy pociągiem bo moj sie bał jechać w takich warunkach pogodowych

Piwonia- moze uszko Alusie boli?

Efe- oby Gabi szybko przeszedł katar, Adasiowi po 11 dniach wreszcie przeszedł ale nadal kaszle, lekarka nasza dzis na urlopie, mam nadzieje ze do środy jej sie skonczy

Megaczka- współczuje wymioów, dla pocieszenia powiem Ci ze ponoc naukowo dowiedzione ze jak mama wymiotuje dziecko bedzie super inteligentne

no i gratulacje dla cioci Efe, niezły klocuszek sie urodził :)

a ja po obzarstwie świątecznym owoce tylko dzis jem
 
Cześć dziewczyny.
My znowu zostałyśmy same, małz wyjechał do pracy i wróci na sylwka, więc też odliczam dni do sylwestra;-)
A po za tym u nas po staremu, tfu tfu, bez choróbsk, tylko moja panna nieco w złym humorze bo nie ma taty.
A piec naprawili nam tego samego dnia wieczorek, wiec na szczęście świeta spędziłyśmy w ciepełku.
Nie mogę doczekac sie Basi relacji, ale fajnie że juz jest w domu, i szkoda że święta spędziły na porodówce.
Piwonia daj znać co jest Ali jak juz będziesz wiedzieć. A to biedulka, tyle co wyszła z biegunki.
Gratulacji dla ciotki Efe!
 
reklama
Cholercia to widocznie tylko u mnei się cos poknociło, ciekawe dlaczego,a nei mam czasu sie tym bawic teraz no!

juz trzecią pralke puściłam z brudami po świeach heheh

patrzcie jak to wygląda - jakies zdjecia sie ukazuja - ciul wie skąd, ikonek nie widac...jak np. jest "zatwierdz wiadomosc" jak cos pisze to to tez jest jakies jakby tło z jakiegos zdjecia było....
 
Do góry