reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
ja się tylko witam no i zaraz znikam , o matko ale z was gaduły wżyciu nie nadrobię tego co naskrobałyście w czasie mojej nieobecności :shocked2:
 
Czesc dziewczyny - sorki ze niepisze ale jest umnie mama w odwiedzinach i niemam zabardzo czasu . Musze sie pochwalic ze z piersia juz ok , mleko juz mi sie niezbiera . Wczoraj byla umnie pielegniarka w domu i wazyla roksanke - po urodzeniu wazyla 2,990 , gdy miala 7 dni wazyla 2,840 a wczoraj na 16 dni wazyla 3,200 :-) . Pozdrawiam was i napisze wiecej jak juz bede miala wiecej czasu
 
Witajcie Kochane Sierpniówki!:-):-):-)

od poniedziałku w domku jestesmy ale czasu brak tzn ciągle spię razem z Alicją a mąz wszystko robi co potrzeba, zmęczenie ze mnie schodzi czy jak???:no:

dzis była położna i zdjęła mi 4 szwy reszte w poniedziałek, mleczka mam dość więc juz od 3 dni Małej nie dokarmiam.

Lecę zjeść obiad my mieć siły obrabiać tą moją 4 dzieci!!:-D:-D:-D matko kochana kto by się spodziewał ze się doczekam tulu pociech!

pozdrawiam i ściskam Was i dziękuję za gratulacje!
 
Witam, my też 2 w 1.

Rozpisywać się nie będę - bo mam strasznego doła, i nie chcę nikogo zadręczać.

Kasia dziś wychodzi ok 16 ze szpitala z Miłoszkiem. Jak ją znam to pewnie coś skrobnie wieczorkiem.:tak:
 
hej...witam dziewczyny:-D
nie jestem za czesto ale hormony tak mi dokuczaja ze jestem jak zombi:dry:
prawie caly czas spie...mala w nocy fajnie spi.. budzi tylko dwa razy....:-D:-D:-D
ale jak sie przyssie to godzina nie moja i pije caly czas:-D:-D:-D:-D
dzisiaj odpadl jej kikut,,, a teraz produkuje do pieluchy:-D:-D:-D:-D
 
Witam i ja:-):-) nadal spakowana czekam... może jeszcze nie dziś ale wiem że już niedługo, przynajmniej mam taką nadzieje.:zawstydzona/y::zawstydzona/y: Od rana w krzyżach mnie boli i pobolewa brzuszek a więc może... w sumie od paru tygodni tak boli ale popołudniami ale nigdy od rana ehh czas pokaże.;-) człowiek im dłużej czeka tym głupszy:wściekła/y::wściekła/y:

Życzę Efe żeby się jej udało jutro samej to rozkręcić i żeby już miała Swoja Kruszynkę przy sobie bo to czekanie jest straszne...:baffled::baffled::baffled:
 
Basiu mi też hormony buzują ;-)
n
a szczęście moja budzi się tylko raz w nocy:-)
dobrze że ładnie je i kupka szybciej waga jej skoczy:tak::-)
Zazdroszczę Ci :-D:-D:-D
Jak to zrobić żeby Dzidzia budziła się tylko raz w nocy?? :confused:
Chyba musi po prostu troszkę podrosnąć, co??
Ciekawe kiedy nasze pociechy będą przesypiały całe nocki :-)
 
reklama
Do góry