reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Oj za piękne by to było żeby być mogło ale też mam na to nadzieję:tak::tak: Choć Emilka teraz tak figluje aż się brzuszek cały trzęsie i się na to raczej nie zanosi...:-:)-:)-(
Dobranoc wszystkim Mamusią i Dzidziusiom Buziaki:****
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam, jadę do szpitala. Mam nadzieję, że mnie przyjmą na testy z oxy.....:dry:. Mam obiecane, od warunkiem, że będą wolne miejsca na oddziale, a o to ostatnio trudno...:wściekła/y:

Mam nadzieję, że następne spotkanie na bb będzie już w gronie większości - czyli mam rozpakowanych.

Trzymajcie kciuki....!
 
Hej dziewczyny!

Agusia powodzenia! Trzymam kciuki bardzo mocno za Ciebie!
Masz przynajmniej widoki na jakąś akcje, a ja moge tylko czekać.
Dzisiaj miałam co prawda 2 skurcze (te z pleców), ale słabe i narazie nie ma kolejnego... buuu:-(

Chyba za bardzo sie ucieszylam i sie uspokoiło...

A miałam mieć dziecko sierpniowe... :nerd:
 
Witam w sobotni poranek nadal 2w1!

Agusia, powodzenia!
Mam nadzieję, że Efe też dzisiaj urodzi.
Jeżeli chodzi o mnie, to już nie wierzę, że urodzę w sierpniu. Ale czas pokaże.
 
witam kochane Mamusie:) te rozpakowane i nierozpakowane;-);-)
Ja dzis spalam z Nati w lóżku,bo co godz sie budzila,chciala 10min possac i lulu,a ja juz nie mialam sily wstawac co te godzine...Dzięki temu sie troszke wyspalam,nie boli mnie glowa jak ostatnio z niewyspania:) i jest ok:).

Dzis jedziemy na torwar na targi. Zobaczymy,moze jeszcze cos dokupimy. Polujemy na stelaz do wanienki bo mnie jest plecy bola od schylania sie...
Juz znaleźlismy na allegro taki stelaz, ale moze cos bedzie innego na tych targach.. No i jeszcze potrzebujemy taki ogranicznik do ukladania dziecka na boczku. Niby radzimy sobie z podkladaniem kocyka zwinietego,ale Maleńka juz tak sie wierci,ze ostatnio i tak sie przekręcila mimio tego kocyka. A czasem jej sie ulewa i boje sie ze jak mi sie tak odkreci sama to sie jeszcze zachlystnie...

O! i taki mamy plan na dzień dzisiejszy.
 
dziendobry:-Djaka tu ciszaaa:shocked2:mam nadzieje ze wszystkie przeterminowane zajete sa porodami bo jak nie to ja sie z tego forum wypisuje;-):-D:-D
juz za pare dni wszystkie bedziemy tu opisywac nie ciazowe dolegliwosci tylko bobaskowe:tak::-D:-D
ja jestem po wizycie u lekarza-opiszer na odpowiednim watku. na razie uciekam bo glodomorka czas karmic:tak: milego dnia zycze wszystkim
 
Witam wszystkie mamy:-):-)
U mnie nadal bez zmian czyli dalej komplecik:baffled::baffled: Czytając wcześniejszą stronę miałam nadzieje że uda się chociaż niektórym z nas dzisiaj rozpakować ale jak doszłam do ostatniego postu Agusia0611 to się rozwiała ta słaba nadzieja. Możechoć Efe się uda:tak::tak::tak: Oby się coś ruszyło:angry::angry:
Życzę miłego dnia:-):-)
 
reklama
Efe nadal w szpitalu i następne oxy w poniedziałek,niestety tez biedna sie tam męczy bo dzisiaj sie nie udało,zero skurczy,wiec odłączyli :no:
Kazała was bardzo pozdrowic,bardzo jej brakuje BB
 
Ostatnia edycja:
Do góry