reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Ja swojej Ali tej nocy tez dałam tej herbatki bo cos kupy zrobic nie mogła ;-).Wogule jakas taka dzis jest niespokojna ,aż zaczynam ja miec obawy czy może jaka choroba jej nie bierze:-(.Jakaś taka niespokojna jest ,śpi tylko po 1,5 h i co chwila chce cyca:tak: Nie wiem co robic na razie zaparzyłam sobie maliske może to ja uspokoi:-)
 
reklama
Witam, my nadal 2 w 1.
Codziennie jestem na ktg i już mam serdecznie dosyć.
Ale są i plusy.... znam cały personel szpitala....:szok:
Jutro najpóźniej we wtorek na patologię....
 
Witam,
my też mieliśmy ciężką noc... ale nie wiem co było małej ... jakoś zasnąć nie mogła
tatuś z nią siedział do 3, a ja od 3 teraz odsypia i my też :)))

maggie
Herbatka koperkowa jest od 1 tygodnia życia... możesz mu ją dawać... Oliwii daję tą z HiPP-a
Ja jak kiedyś było bardzo ciężko z kupką u Oliwii jeszcze jak nie podawałam herbatki to pomógł czopek glicerynowy... ale to dałam jak już się długo męczyła i spać nie mogła...

Olenka gratuluje :)))
aniaso szybko odpadł, mojej w nocy z 7 na 8 dobę życia :)))

Maggie ja pije sama koperek. Ale Kubusiowi dawalam od poczatku plantex tylko ze dodawalam mniej proszku niz w zaleceniach, czyli wiecej wody a mniej proszku, np. saszetke na trzy razy. Takie zalecenia dostalam od poloznej i Kubus pieknie puszczal baczki:sorry2:
deli ja mam z bobovity dostałam w szpitalu i tam napisane jest od 1 m-ca zycia
wiec nie dawalam
ja mam iburcol w pogotowiu ale nie dawalam jeszcze bo nie wiem czy to na tą dolegliwosc? a ten czopek glicerynowy to co to jest dokladnie?

kasia a taka herbatka jak bobofen? mi pediara zaleciła pić ale w ten dzien w ktorym wypiłam mały zaczął mieć jakby biegunkę więc odstawiłam :/ ale może powinnam teraz pić skoro ma takie problemy, sama nie wiem co czynić ech
 
Maggie mi odradzono wlasnie bobofen ze wygledu na obecnosc bodajze melisy. Stwierdzili ze tak malutkiemu dziecku lepiej jej za duzo nie dawac. Ja jednak zaopatrze sie na wszelki wypadek w plantex i bede sie modlic zeby trafilo mi sie bezkolkowe dziecko;-)
Jesli Marcel ma problemy z kupka wprowadz korekte w swojej diecie, jedz wiecej produktow zawierajacych blonnik i dodatkowo bardzo polecam suszone morele, pomoga zarowno tobie jak i maluszkowi:tak:
Czopek glicerynowy to srodek pomagajacy wyproznic sie dziecku, jest obojetny dla organizmu. Tyle ze dziala jednorazowo a trzeba szukac przyczyny zaparc
 
Ostatnia edycja:
witam sie niedzielnie dziewczyny:-)
Maggie- ja tez tak jak Kasia koper wloski pije raz dziennie, i w sumie Adas ladnie sie wyproznia, strzelajaco nawet bym powiedziala szczegolnie nad ranem i sie prezy przy tym strasznie ale nie placze wiec nic mu na narazie porocz mleka swojego nie bede dawac:tak:

wczoraj zaczelismy go przyzwyczajac do Latwego Planu, i ciezko bylo, placzu co niemiara
nic dziwnego jak do tej pory bardzo chaotycznie karmilam a teraz chce co 2,5 godziny chce:baffled:
ale mam nadzieje ze sie szybko nauczy
a ja z tego wszystkiego w jednej piersi mam starszny nawal, czekam az sie obudzi bo akurat mija 2 godzina bo by mi sie przydal, mleczko by wyduldal

milej niedzieli wszytskim zycze
 
Dziękuję dziewczyny za rady :tak:
Zaopatrzę się w większą ilość herbatki koperkowej i suszone morele :tak:
Właśnie trochę się dziwiłam bo ja problemów z wypróżnianiem nie mam, wręcz przeciwnie bym powiedziała, idzie mi jak burza ;-) diety przestrzegam więc kurcze mam nadzieję że pijąc herbatkę i przegryzając morele Marcelowi też jakoś pójdzie, mi dziś głowa pęka z płaczu i niewyspania i martwienia się co by tu zdziałać:dry:
ech, ciężkie to życie rodzica, ale jakie szczęście jak się patrzy na swoje maleństwo :-D
 
A wiec i ja sie witam
Moja Magdalenka urodzila sie 27.08 o godzinie 14.50 wazy 3250 i jest dluga na 54 cm i jest cudna
Porod mialam lekki wiec bardzo milo to wszystko wpominam
Zajrze tylko jakie dziecaiczki sie urodzialy papa
 
Paula jeszcze raz gratuluje ....
Ja się żegnam na dziś...
Tatuś z Oliwią na spacerku, a ja się kładę, bo mnie strasznie główka boli...

Życzę kolejnych rozpakowań :)))


ja mam iburcol w pogotowiu ale nie dawalam jeszcze bo nie wiem czy to na tą dolegliwosc? a ten czopek glicerynowy to co to jest dokladnie?

Czopek glicerynowy jest dla dzieci jak mają właśnie problem z kupką... daje się go połowę...
Na szczęście potrzebowałam go tylko raz, ale w pogotowiu w razie czego mam...
Może akurat coś zjadłaś i mały miał jednorazowy problem, u mnie wtedy problemem było mleczko, które zmieniliśmy i już jest OK :-):-):-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam.
Dzis po ciezkiej nocy.Veronika do 2 do 3 przy cycu siedziała i ciągle nie najedzona juz nie wiedziałam co mam robic.Obódziłam M zeby mnie troche zastąpił w koncu mała z wyczerpania padła o 5:no:rano.Ja padnieta i z bolącomi sutkami stanowczo odmówiłam dalszego karmienia:angry:.Na szczescie mam zamrozony pokar.Rozmroziłam go i o6 głodomorek go dostał.I tu sie stał cud bo zaraz zasneła ,obódziła sie o 9 i dostała jeszcze troche maleczka z butli i tak spała do 13.30:szok:.I juz wiem czemu mi dziecko tyle czasu siedziało przy cycu.Bo siągnełam pokarm i zobaczyłam jaki jest chudy:baffled:.To co siągałam wczesniej było bardzo tłuste.Zapomniałam pare razy sniadania i obiadu zjesc a wczesniej duzo jadłam.No cuz treba dla malenistwa dobrze sie odrzywiac.
 
Ostatnia edycja:
Do góry