reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Cześć dziewczyny !

Dziękuję Wam za życzenia i również życzę wam wszystkim zdrowych, wesołych świąt i mokrego dyngusa ;-):-D
My po święceniu koszyczka, a na 20.00 jedziemy na Wigilię Paschalną :-) miłego świętowania ! ;-)

Ps. Robię sobie na święta dyspensę ;p nie będę się katować i spoglądać na te wszystkie smakołyki ! :-D ciekawe tylko ile będę we wtorek ważyć :szok::-D
 
reklama
a31b1daad28e3f23dbc82294f06d8760.jpg

ja tylko przelotem... sernika pieke... jak zwykle na ostatni moment :p
 
Z okazji Świąt Wielkanocnych składam wiosenne życzenia aby w czas Święta Paschy w Waszych sercach, rodzinach i domach zagościła radość, spokój i wielka nadzieja odradzającego się życia.
 
Czesc,

dzieki za zyczenia! Smacznego sniadanka zycze :D
ja tez wcinam co popadnie, co bedzie to bedzie!

Miki wstal dzisiaj o 5.20, przespal cala noc wiec sniadanko wielkanocne zjedlismy juz po 8!
 
hej, hej!!! Kulacie się po świątecznym jedzonku? Jak mijają święta? U nas pogoda wyśmienita, dużo spacerowaliśmy, a potem znowu jedzonko. Kayo grzeczny jak nigdy, a spał dzisiaj do 7.30( w prezencie na zajączka) . A jeśli o zajączka chodzi to Kayo dostał od dziadków spaceróweczkę . To był fajny dzień, niestety teraz pada.
Pozdrawiam i miłego wieczorku.
 
reklama
wesolych swiat dla was dziewczyny:-)

ja tez jem wszystko i moj piotrus tez, poniewaz nic nie chcial jesc to dzisiaj jadl z nami sniadanie, buleczke, jajko, a potem obiadek, rosolek z marchewka i makaronem a na drugie ziemniaczki i kurczak gotowany, to mu smakowalo, a na wieczor kaszka byla be wiec dostal moje mleczko i juz spi, wychodzi na to ze juz jest na tyle duzy ze nasze jedzenie wcale mu nie szkodzi a duzo bardziej smakuje i buzie otwieral jak nigdy
 
Do góry