reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

katherine jak w kolorze kawa z mlekiem, to myślę, że może nie ma co aż tak panikować;-) najbardziej nieciekawe jest plamienie żywo czerwoną krwią i brunatno-brązową
 
reklama
Witam wszystkie mamy , ja dzisiaj po wizycie u lekarza 5 tydzień i 4 dni zarodek ladnie widoczny :-) Jestem juz mamą prawie 6 letniej Zosi , mieszkam koło piotrkowa . Mam nadzieje ,że jakoś przejde te 9 miesięcy:-)
 
Ostatnia edycja:
Spanikowalam i pojechalam na Izbe Przyjec. Maz jak myslalam - przerazony, choc ja na zewnatrz kompletnie spokojna. Dostalam Duphaston. I pierwszy raz ujrzalam serduszko dzidziusia :) Juz mi spokojniej.
 
Witam wszystkie sierpniówki 2013,z przyjemnością dołączam do was. Termin mam na 2/3 sierpnia. Niestety, jeszcze nie mam 100% pewności że urodzę, bo do soboty czekam na powtórne usg bo niestety w prawie 8 tygodniu nie ma akcji serca dziecka, ale zobaczymy.. To moja 3 /nie zupełnie planowana ciąża/:szok:, mam już dwóch synów, 14 i 10 lat. :-) Pozdrawiam , trzymajcie się dziewczyny.
 
hej dziewczyny podczytuje was troche i postanowilam napisac i sie dolaczyc jak mozna ;))) - oryginalnie 'przychodze od staraczek listopadowych'
:), robilam juz 3 testy ostatni dzis i kazdy pozytywny jeszcze blady ale juz kreseczka druga daje o sobie bardziej znac ;), mam 25 lat to moje 1 dziecko no i wyliczona na kalkulatorze data rozwiazania to ok 20 sierpien, dodam ze ja i maz mamy urodziny w sierpniu takze :) wiec mila niespodzianka! jutro ide do gin. ale tylko po duphaston a taka wizyte juz z prawdziwego zdarzenia mam 21.12 - czy myslicie ze mam szanse cos zobaczyc jesli @byla 12.11 a owu ok 28.11???

pozrawiam
 
Miciurka, z tego co obliczylam w dniu wizyty to bedzie Twoj 5tc5d, wiec powinnas juz zobaczyc pecherzyk ciazowy. Zarodek moze byc juz widoczny, ale nie musi. Ale juz na 100% ukaze sie w 6, 7 tygodniu. Powodzenia:-)

zaczarowana79, czesto tak jest, ze akcja serca pokazuje sie pozno, szczegolnie jesli masz dlugie cykle i opozniona owulacje. Mysl pozytywnie, na pewno bedzie dobrze.

katherinne, gratuluje zobaczenia serduszka:-)
 
Katherinne, szkoda, że mnie wieczorem tu nie było, bo moim zdanie jak występuje jakies plamienie to może to byc oznaka za niskiego poziomu progesteronu i wtedy wizyta u lekarza jest niezbedna. Widzę, że poszłaś na IP i baaardzo dobrze. dali duphaston czyli progesteron:tak::tak: dobrze, że juz wszystko oki :-)



Kasiasza witaj!:-) To Twoje pierwsze dzieciątko??

Witaj Zaczarowana! trzymam kciuki, aby wszystko było w porządku:tak: Przyda nam się tu doświadczona mamusia:-)

Miciur-ka, Ciebie równiez witam! Trudno powiedziec czy juz coś będzie widac kiedy pójdziesz na kolejna wizytę... to zalezy kiedy dosżło do zapłodnienia i jak szybko dzidzia rośnie, ale życzę Ci ,abys już zobaczyła serduszko:tak:



Ale fajnie, że pojawiają się kolejne mamusie:-D w końcu jak przychodze rankiem to jest co czytać;-)

a u mnie się chyba zaczyna... z ledwością dopiąć mogłam dzisiaj dżiny:eek: musiałam zmienić na inne:cool: chyba niektóre ciuchy mogę już schować, bo na razie i tak się nie przydadzą:no: Podobno w kolejnych ciążach szybciej bebzun wychodzi...może coś w tym jest...albo sobie z żarełkiem pofolgowałam...jedno z dwóch:-p
 
Myslalam, ze na IP beda na mnie krzywo patrzec, stwierdza, ze jestem przewrazliwiona, ale nie, wrecz przeciwnie, spytali, czemu tak pozno. Ale tak sie ciesze, ze wszystko w porzadku!
 
dobrze, ze trafiłaś na wyrozumiałych lekarzy:tak: no tak to juz z naszą służbą zdrowia, że mimo, że płacimy składki to obawiamy sie korzystać...ale nam teraz nalezy się opieka na najwyższym poziomie... no moze kiedyś tak będzie:cool:

No a u mnie zaczyna się sezon na choróbska :wściekła/y: zaraz idę z synkiem do lekarza, bo ma przeokropny kaszel, no i dzisiaj sie okazalo, że mnie też chwyciło:cool: Chyba sobie stodal kupie i ten syrop *spam* oraz zrobie sobie syrop z cebuli... podobno te rzeczy mozna w ciąży :cool2:
 
reklama
hejka dziewczyny ,witam wszystkie nowe koleżanki :)
ja dzisiaj idę na usg i zobaczymy co dalej :)
zacarowana 79 a to było Twoje pierwsze usg?a pęcherzyk duży już był?
ale mamy jazdę z tymi pęcherzykami itp.:)
Katherinne dobrze że z dzidzią wszystko oki i serducho już widziałaś :):):)
 
Do góry